Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Zakup i sukcesywna dostawa żywności (produktów spożywczych) na potrzeby Przedszkola Publicznego nr 1 we Frysztaku ul. J. Wybickiego 5, 38-130 Frysztak w okresie od 01.02.2025 r. do 31.12.2025 r.”

Zamawiający Przedszkole Publiczne nr 1 We Frysztaku (Frysztak, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i sukcesywna dostawa żywności (produktów spożywczych) na potrzeby Przedszkola…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 268 651 zł
Konkurencyjność
~2,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

11 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 WE FRYSZTAKU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690007677

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Józefa Wybickiego 5

1.4.2.)Miejscowość

Frysztak

1.4.3.)Kod pocztowy

38-130

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przedszkole@pp1.frysztak.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://przedszkole.frysztak.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b59d049c-48d2-42c3-a0cb-97f3d3633cf8

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00124182

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-02-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00668625

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Zakup i sukcesywna dostawa żywności (produktów spożywczych) na potrzeby Przedszkola Publicznego nr 1 we Frysztaku ul. J. Wybickiego 5, 38-130 Frysztak w okresie od 01.02.2025 r. do 31.12.2025 r.”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 4: PIECZYWO I WYROBY CUKIERNICZE
Pieczywo nie może być wypiekane z ciasta mrożonego. Pieczywo świeże, wyprodukowane nie wcześniej niż 6 godzin od planowanej dostawy do Zamawiającego, miękkie, chrupiące, wyprodukowane z najwyższej jakości składników, bez śladów wody i wilgoci. Produkty świeże. Chleby krojone, pakowane w folię przeznaczoną do kontaktu z żywnością. W opakowaniach szczelnych, bez oznak otwierania czy uszkodzenia, oryginalne logo producenta na opakowaniu oraz data przydatności do spożycia. Artykuły bez obcych ciał, sypkie, niezbrylone, niezawilgocone, bez oznak pleśni.
Wykonawca może zaoferować produkt o innej nazwie lecz nie gorszych właściwościach jak produkt podany w formularzu. Produkt równoważny musi posiadać takie same lub lepsze właściwości, ten sam skład oraz wydajność jak produkt podany w formularzu cenowym. Produkt równoważny należy wpisać do kolumny uwagi. W przypadku produktu o innej gramaturze niż podana w formularzu cenowym proszę o przeliczenie do gramatury podanej przez Zamawiającego i wskazanie tego w rubryce uwagi.

3.9.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

FHU J. Piękoś i Wspólnicy Sp. J.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6852343685

4.3.4.)Miejscowość

Twierdza

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

15417,99 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00121498/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

15574,95 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15810000-9Pieczywo, świeże wyroby piekarskie…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 651 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 070 zł434 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 347 zł
Źródło próbki
CPV 15810000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
188 070 zł
Mediana
268 651 zł
Górny kwartyl
434 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedszkole Publiczne nr 1 We Frysztaku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Frysztak.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15810000-9 (Pieczywo. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.