Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa cyfrowych materiałów dydaktycznych dla placówek oświatowych w Dąbrowie Górniczej

Zamawiający Przedszkole nr 32 (Dąbrowa Górnicza, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa cyfrowych materiałów dydaktycznych dla placówek oświatowych w Dąbrowie Górniczej”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Przedszkole nr 32Dąbrowa Górnicza, Śląskieopublikowano 23 lutego 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 350 450 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

24 wpisów
  1. Ogłoszenie

    24 marca 2025

    Termin ofert: 2 kwietnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    04 lutego 2026

    4 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    04 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    04 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    04 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    04 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    04 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    05 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    05 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    05 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    05 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    05 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    05 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    05 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    05 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    05 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    09 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    09 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    09 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    09 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    09 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    10 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    11 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowyBieżące

    23 lutego 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Przedszkole nr 32

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 272000390

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Al.J.Piłsudskiego 28

1.4.2.)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

1.4.3.)Kod pocztowy

41-303

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.4.7.)Numer telefonu

322602230

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@p32.dg.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przedszkole32dg.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2bd9da66-536c-47c1-b6e4-abb8f97fc6e1

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00123995

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-02-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00159755

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„Cyfrowi Eksperci w przedszkolach w podregionie bytomskim, częstochowskim, katowickim i sosnowieckim” nr KPOD.05.08-IW.06-0055/24

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa cyfrowych materiałów dydaktycznych dla placówek oświatowych w Dąbrowie Górniczej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje „Dostawę cyfrowych materiałów dydaktycznych dla placówek oświatowych w Dąbrowie Górniczej“:

w postaci zestawu nr 1 w którego skład wchodzi monitor interaktywny o przekątnej co najmniej 65”;

w postaci zestawu nr 2 w którego skład wchodzi komputer stacjonarny wraz z monitorem interaktywnym o przekątnej co najmniej 50”;

w postaci zestawu nr 4 w którego skład wchodzi komputer stacjonarny, monitor, drukarka, skaner.

3.9.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

30213300-8 - Komputer biurkowy

30231300-0 - Monitory ekranowe

30231320-6 - Monitory dotykowe

30232100-5 - Drukarki i plotery

30216110-0 - Skanery komputerowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-04-25

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Biuro Plus Jerzy Rożen

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6340074897

4.3.4.)Miejscowość

Katowice

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

4515,63 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00095370/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-04-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

4515,63 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
350 450 zł
Próbka: 135 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
120 672 zł942 877 zł
Rozstęp międzykwartylowy
822 205 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
120 672 zł
Mediana
350 450 zł
Górny kwartyl
942 877 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedszkole nr 32 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dąbrowa Górnicza.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.