ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wymiana opraw oświetleniowych w obiektach administrowanych przez 22.BLT w Malborku

Zamawiający 22 Baza Lotnictwa Taktycznego (Malbork, Pomorskie) prowadził postępowanie „Wymiana opraw oświetleniowych w obiektach administrowanych przez 22.BLT w Malborku”. Termin składania ofert minął 19 marca 2026, 10:00. Wadium: 4000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 22 Baza Lotnictwa TaktycznegoMalbork, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 23 lutego 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 458 993 zł
Wadium
4000 zł
Termin składania ofert
19 marca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wymiana opraw oświetleniowych w obiektach administrowanych przez 22. Bazę Lotnictwa Taktycznego w Malborku.

  • 2

    ZakresKomunikacja z wykonawcami odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez platformę zakupową: https://platformazakupowa.pl/pn/22blt.

  • 3

    ZakresOferty należy składać do 19 marca 2026 r. do godziny 10:00.

  • 4

    ZakresSzczegółowe informacje i dokumenty zamówienia są dostępne na platformie zakupowej wskazanej w punkcie powyżej.

  • 5

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail