Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
305 000 zł
Umowa zawarta
20 stycznia 2026
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena70%Okres gwarancji i rękojmi: 30% - min. 36 miesięcy- max. 60 miesięcy30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja lokalu przy Rynek 4 w Legnicy na potrzeby Punktu Informacji Turystycznej"- powtórka II

Zamawiający Gmina Legnica reprezentowana przez Prezydenta Miasta Legnica (Legnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja lokalu przy Rynek 4 w Legnicy na potrzeby Punktu Informacji Turystycznej"-…”, wybierając ofertę wykonawcy A.S. Usługi Budowlane sp. z o.o. Wartość umowy: 305 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
305 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy A.S. Usługi Budowlane sp. z o.o. (Legnica).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 305 000,00 zł (umowę zawarto 20 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail