Modernizacja dachu – położenie nowej warstwy papy nawierzchniowej na całości dachu budynku Zakładu Radioterapii w Pile.
Zamawiający Wielkopolskie Centrum Onkologii (Poznań, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Modernizacja dachu – położenie nowej warstwy papy nawierzchniowej na całości dachu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7075, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
10 lutego 2026
Termin ofert: 13 marca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
20 lutego 2026
- Zmiana ogłoszenia
02 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
10 kwietnia 2026
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 czerwca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ZAOPATRZENIA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000291204 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | GARBARY 15 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Poznań |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 61-866 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL415 - Miasto Poznań |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zaopatrzenie@wco.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.wco.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00120956 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-02-20 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00103685 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-02-27 09:00 Po zmianie: 2026-03-06 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-02-27 10:00 Po zmianie: 2026-03-06 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.