Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kraśniczynie w 2025 roku

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kraśniczynie (Kraśniczyn, Lubelskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Kardynała…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 251 847 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

13 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kraśniczynie

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110598096

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szkolna 1

1.4.2.)Miejscowość

Kraśniczyn

1.4.3.)Kod pocztowy

22-310

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.7.)Numer telefonu

825775518

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat_sp@szkolakrasniczyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szkolakrasniczyn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a41cc84f-bd59-48fd-9114-87fe64009eb4

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00118874

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-02-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00638573

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kraśniczynie w 2025 roku

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mięso i produkty mięsne (drobiowe)

3.8.)Główny kod CPV

15112000-6 - Drób

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2025-01-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

od 2025-01-02 do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Kabanos Spółka Komandytowa Robert Kmiecicki, Zdzisław Czuba

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7120159787

4.3.3.)Ulica

Mełgiewska 20a

4.3.4.)Miejscowość

Lublin

4.3.5.)Kod pocztowy

20-234

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

14589,75 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2025/BZP 00221526/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2025-12-01

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Konieczność wykonania dodatkowych dostaw

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Konieczność wykonania dodatkowych dostaw

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

2400

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15112000-6Drób
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
251 847 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
218 498 zł458 239 zł
Rozstęp międzykwartylowy
239 740 zł
Źródło próbki
CPV 15112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
218 498 zł
Mediana
251 847 zł
Górny kwartyl
458 239 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kraśniczynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraśniczyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15112000-6 (Drób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.