Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
46 740 zł
Umowa zawarta
26 stycznia 2026
Okres realizacji
3 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup rozszerzenia licencji o 100 stanowisk obecnie użytkowanego w szpitalu systemu do nadzoru nad infrastrukturą teleinformat. ITManagerOXARI ze wsparciem na 36 m-cy dla SZPZOZ w Dziekanowie Leśnym

Zamawiający Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym (Dziekanów Leśny, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup rozszerzenia licencji o 100 stanowisk obecnie użytkowanego w szpitalu systemu do…”, wybierając ofertę wykonawcy Karol Labe prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Miecz Net Karol Labe. Wartość umowy: 46 740 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
46 740 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 grudnia 2025

    Termin ofert: 2 stycznia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 lutego 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Karol Labe prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Miecz Net Karol Labe (Czeladź).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 46 740,00 zł (umowę zawarto 26 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000291210

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Marii Konopnickiej 65

1.5.2.)Miejscowość

Dziekanów Leśny

1.5.3.)Kod pocztowy

05-092

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@szpitaldziekanow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://szpitaldziekanow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitaldziekanow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup rozszerzenia licencji o 100 stanowisk obecnie użytkowanego w szpitalu systemu do nadzoru nad infrastrukturą teleinformat. ITManagerOXARI ze wsparciem na 36 m-cy dla SZPZOZ w Dziekanowie Leśnym

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-77efc97d-b5b3-421c-80b9-eab193970dcc

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00118734

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00615361

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZ/57/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

38000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup rozszerzenia licencji o 100 stanowisk obecnie użytkowanego w szpitalu systemu do nadzoru nad infrastrukturą teleinformatyczną IT Manager OXARI wraz ze wsparciem na 36 miesięcy dla SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym. 2. Szczegółowe wymagania w zakresie realizacji usługi będącej przedmiotem zamówienia określone zostały w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
UZASADNIENIE: Postępowanie składa się z jednego zadania. Zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp, podział zamówienia na części stanowi uprawnienie Zamawiającego, nie zaś obowiązek. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części, ponieważ podział zamówienia na części nie zwiększy jego dostępności dla Wykonawców z sektora MŚP. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych ze względów technicznych i wykonawczych co wyraża się w charakterze i nierozerwalności funkcjonalnej przedmiotu zamówienia. Podział na odrębne części (np. osobno zakup licencji i osobno usługi wsparcia) prowadziłby do konieczności znacznego zaangażowania zespołu koordynującego działania, precyzyjnego i stałego koordynowania działań kilku wykonawców, z wysokim ryzykiem sporów kompetencyjnych, rozszczelnienia odpowiedzialności, luk w integralności, a w konsekwencji mogłoby poważnie zagrozić należytemu wykonaniu zamówienia – co zostało wskazane w motywie 78 preambuły dyrektywy 2014/24/UE jako przykładowa, uzasadniona przesłanka rezygnacji z podziału (groźba nadmiernych trudności technicznych, kosztów oraz potrzeba koordynacji mogąca poważnie zagrozić prawidłowej realizacji).

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46740,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

46740 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46740 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Karol Labe prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Miecz Net Karol Labe

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6252089468

7.3.3)Ulica

Mieczyków 14A

7.3.4)Miejscowość

Czeladź

7.3.5)Kod pocztowy

41-250

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46740,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
504 686 zł
Próbka: 172 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 521 140 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 269 366 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
504 686 zł
Górny kwartyl
1 521 140 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Brak danych do porównania.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dziekanów Leśny.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 46 740 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Karol Labe prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Miecz Net Karol Labe (Czeladź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.