Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
266 780 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    61 200 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    71 400 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    11 780 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    122 400 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Aspekty społeczne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług psychologa z podziałem na poszczególne części zamówienia

Zamawiający Centrum Usług Społecznych (Łomża, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług psychologa z podziałem na poszczególne części zamówienia”, wybierając ofertę wykonawcy CENTRUM PSYCHOTERAPII I COACHINGU SYNERGIA MARTYNA JASIŃSKA. Łączna wartość umów: 266 780 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Centrum Usług SpołecznychŁomża, Podlaskieopublikowano 18 lutego 2026
Łączna wartość umów
266 780 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 grudnia 2025

    Termin ofert: 14 stycznia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 lutego 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma CENTRUM PSYCHOTERAPII I COACHINGU SYNERGIA MARTYNA JASIŃSKA za łącznie 266 780,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Społecznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450002170

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dworna 23B

1.5.2.)Miejscowość

Łomża

1.5.3.)Kod pocztowy

18-400

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

862164260

1.5.8.)Numer faksu

86 2165851

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@cuslomza.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cuslomza.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0bf3d744-8b65-45d1-8957-5c8032a4694c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług psychologa z podziałem na poszczególne części zamówienia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0bf3d744-8b65-45d1-8957-5c8032a4694c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00118151

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00048555/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Cz. I – Psycholog do pracy z dziećmi i młodzieżą – wsp. gr. Cz. II – Psycholog do pracy z dz. i m.– wsparcie ind. Cz. III – Wsparcie psychologiczne – gr Cz. IV – Wsparcie psychologiczne – indywidualne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie współfinansowane jest ze środków EFS Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027. Priorytet VIII Fundusze na rzecz edukacji i włączenia społecznego. Działanie 8.4 Wzrost dostępności usług społecznych. Projekt pn. „Centrum Usług Społecznych w Mieście Łomża”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00629530

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUS.26.12.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

215886,19 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – „Psycholog do pracy z dziećmi i młodzieżą - wsparcie grupowe”

Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie działania pn. „Psycholog do pracy
z dziećmi i młodzieżą - wsparcie grupowe” dla podopiecznych Centrum Usług Społecznych
w Łomży w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027.

Szczegółowy zakres rzeczowy zadania został określony w załączonym do niniejszego SWZ szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) - Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

4.5.5.)Wartość części

49756,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – „Psycholog do pracy z dziećmi i młodzieżą - wsparcie indywidualne”

Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie działania pn. „Psycholog do pracy
z dziećmi i młodzieżą - wsparcie indywidualne” dla podopiecznych Centrum Usług Społecznych
w Łomży w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027.

Szczegółowy zakres rzeczowy zadania został określony w załączonym do niniejszego SWZ szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) - Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

4.5.5.)Wartość części

58048,78 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III – „Wsparcie psychologiczne – grupowe”

Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie działania pn. „Wsparcie psychologiczne – grupowe” dla podopiecznych Centrum Usług Społecznych w Łomży w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027.

Szczegółowy zakres rzeczowy zadania został określony w załączonym do niniejszego SWZ szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) - Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

8569,11 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV – „Wsparcie psychologiczne – indywidualne”

Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie działania pn. „Wsparcie psychologiczne – indywidualne” dla podopiecznych Centrum Usług Społecznych w Łomży
w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027.

Szczegółowy zakres rzeczowy zadania został określony w załączonym do niniejszego SWZ szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) - Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

99512,20 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

108000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CENTRUM PSYCHOTERAPII I COACHINGU SYNERGIA MARTYNA JASIŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9551962277

7.3.3)Ulica

ul. Wielka Odrzańska 18/1

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-535

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-04-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

71400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

126000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

71400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CENTRUM PSYCHOTERAPII I COACHINGU SYNERGIA MARTYNA JASIŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9551962277

7.3.3)Ulica

ul. Wielka Odrzańska 18/1

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-535

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

71400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-04-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11780,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11780,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CENTRUM PSYCHOTERAPII I COACHINGU SYNERGIA MARTYNA JASIŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9551962277

7.3.3)Ulica

ul. Wielka Odrzańska 18/1

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-535

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11780,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-04-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

122400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

216000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

122400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CENTRUM PSYCHOTERAPII I COACHINGU SYNERGIA MARTYNA JASIŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9551962277

7.3.3)Ulica

ul. Wielka Odrzańska 18/1

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-535

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

122400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-04-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85121270-6Usługi psychiatryczne lub psycholog…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
62 900 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
29 908 zł199 350 zł
Rozstęp międzykwartylowy
169 442 zł
Źródło próbki
CPV 85121270· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
29 908 zł
Mediana
62 900 zł
Górny kwartyl
199 350 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Społecznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łomża.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 266 780 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85121270-6 (Usługi psychiatryczne lub psychologiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CENTRUM PSYCHOTERAPII I COACHINGU SYNERGIA MARTYNA JASIŃSKA (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.