Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa odczynników chemicznych i biologicznych cz. II

Zamawiający Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa odczynników chemicznych i biologicznych cz. II”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 604 052 zł
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

47 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    17 lutego 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowyBieżące

    17 lutego 2026

  3. Wykonanie umowy

    17 lutego 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    17 lutego 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    17 lutego 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    17 lutego 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    02 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    02 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    02 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    02 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    02 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    02 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    03 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    03 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    03 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    03 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    03 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    03 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Zmiana ogłoszenia

    18 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Zmiana ogłoszenia

    18 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Zmiana ogłoszenia

    18 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    18 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    18 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    18 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    18 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    19 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    30 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Zmiana ogłoszenia

    30 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Zmiana ogłoszenia

    30 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    30 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    30 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Zmiana ogłoszenia

    23 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    23 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wykonanie umowy

    23 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Zmiana ogłoszenia

    23 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Zmiana ogłoszenia

    23 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Wykonanie umowy

    23 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wykonanie umowy

    23 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wykonanie umowy

    23 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Wykonanie umowy

    23 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Wykonanie umowy

    23 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Wykonanie umowy

    30 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Wykonanie umowy

    13 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Wykonanie umowy

    29 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Wykonanie umowy

    29 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Wykonanie umowy

    29 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  47. Wykonanie umowy

    01 czerwca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000326463

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Adolfa Pawińskiego 5

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

02-106

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@imdik.pan.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

imdik.pan.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-454dd4b8-114a-4979-a9ef-88d21d055d14

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00113941

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-02-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/S 186-635765

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie realizowane w ramach Przedsięwzięć pn: ......... finansowanych z KPO i Zwiększania Odporności, Inwestycja D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa odczynników chemicznych i biologicznych cz. II

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Płyn scyntylacyjny ROTISZINT Filter lub równoważny - 5 opakowań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia

3.9.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-03-01

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Linegal Chemicals Sp z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 527-010-38-82

4.3.3.)Ulica

ul. Granitowa 13

4.3.4.)Miejscowość

Blizne Łaszczyńskiego

4.3.5.)Kod pocztowy

05-082

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

10618,10 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/S 022-072756

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-01-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

10618,10 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
604 052 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
275 205 zł1 279 722 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 004 517 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
275 205 zł
Mediana
604 052 zł
Górny kwartyl
1 279 722 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.