Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
242 800 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    211 000 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń w formie stacjonarnej dla beneficjentów oraz potencjalnych beneficjentów Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2021-2027 Zadanie nr 2 Trzy cykle szkoleń po 4 dni szkoleniowe (w sumie 12 dni szkoleniowyc
    Wartość umowy
    31 800 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena45%Jakość szkolenia30%Konsultacje z ekspertem po odbytym szkoleniu z danej tematyki15%Zapewnienie brulionów i ołówków z nasionami dla każdego uczestnika szkolenia10%Cena20%Doświadczenie/Charakterystyka eksperta40%Jakość szkolenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń w formie stacjonarnej dla beneficjentów oraz potencjalnych beneficjentów Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2021-2027

Zamawiający Województwo Łódzkie (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń w formie stacjonarnej dla beneficjentów oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy Rafał Gorczowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą RAFAŁ GORCZOWSKI CENTRUM ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH, CSK Expert. Łączna wartość umów: 242 800 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Województwo ŁódzkieŁódź, Łódzkieopublikowano 16 lutego 2026
Łączna wartość umów
242 800 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Rafał Gorczowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą RAFAŁ GORCZOWSKI CENTRUM ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH, CSK Expert (część 1); Rafał Gorczowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą RAFAŁ GORCZOWSKI CENTRUM ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH, CSK Expert, 00-901 Warszawa (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 242 800,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Łódzkie

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472071715

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Piłsudskiego 8

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-051

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp.info@lodzkie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lodzkie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umwl.ezamawiajacy.pl/pn/UMWL/demand/222737/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń w formie stacjonarnej dla beneficjentów oraz potencjalnych beneficjentów Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2021-2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7d6e91b2-5b1f-46b4-bbf8-071bf588c1f6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00112921

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00053231/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Usługi szkoleniowe. Szkolenia z zakresu funduszy unijnych.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00436880

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OPPIV.272.58.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

324400 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń w formie stacjonarnej dla beneficjentów oraz potencjalnych beneficjentów Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2021-2027

Zadanie nr 1
1. Dwa szkolenia: Kwalifikowalność wydatków w perspektywie finansowej 2021-2027.
2. Dwa szkolenia: Wytyczne dotyczące Funduszy Unijnych 2021-2027.
3. Dwa szkolenia: Zasady promocji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027 i obowiązki beneficjentów.
4. Dwa szkolenia: Szkolenie w zakresie obsługi systemu informatycznego CST2021 dla potencjalnych beneficjentów.
5. Dwa szkolenia: Szkolenie z zakresu wypełniania wniosku o dofinansowanie w systemie CST2021, zakładanie kont, rejestracja (WOD2021 i SOWA).
6. Dwa szkolenia: Realizacja i rozliczanie projektów dofinansowanych z FE CST 2021(WOD2021).
7. Dwa szkolenia: Rozlicznie wniosków w SL2021.
8. Dwa szkolenia: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego w Transformacji – założenia i warunki wsparcia w ramach Terytorialnego Planu Sprawiedliwej Transformacji Województwa Łódzkiego.
9. Dwa szkolenia: Rozliczanie stawek jednostokowych i projektów ryczałtowych – czyli projektów rozliczanych za pomocą metod uproszczonych; Przygotowania harmonogramu finansowego.
10. Dwa szkolenia: Zasady prawidłowego rozliczania wydatków w projektach realizowanych w ramach EFS, tj. wydatki niekwalifikowalne, koszty pośrednie.
11. Dwa szkolenia: Gospodarka wodno-ściekowa.
12. Dwa szkolenia: Zasady rozliczania projektów dofinansowanych z funduszy unijnych w perspektywie 2021-2027 EFRR
13. Dwa szkolenia: Kontrola projektów współfinansowanych ze środków unijnych.
14. Dwa szkolenia: Kontrola i monitoring trwałości projektów współfinansowanych z EFS.
15. Dwa szkolenia: Kontrola i monitoring trwałości projektów współfinansowanych z EFRR.
16. Dwa szkolenia: Partnerstwo publiczno-prywatne w perspektywie finansowej 2021-2027.
17. Dwa szkolenia: Pomoc publiczna plus pomoc de minimis w zakresie realizacji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027.
18. Dwa szkolenia: Obsługa systemu monitorowania SM EFS.
19. Dwa szkolenia: Jak wypełnić wniosek o dofinansowanie?
20. Dwa szkolenia: Ochrona danych osobowych w projektach unijnych.
21. Dwa szkolenia: Wsparcie transportu publicznego: inwestycje w zakresie cyfryzacji w transporcie
22. Dwa szkolenia: Zasady horyzontalne nowa perspektywa 2021-2027.
23. Dwa szkolenia: Dotacje z zakresu bioróżnorodności i ochrony przyrody
24. Dwa szkolenia: Dotacje z zakresu infrastruktury związanej z OZE
25. Dwa szkolenia: Dotacje związane z edukacją

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

277000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń w formie stacjonarnej dla beneficjentów oraz potencjalnych beneficjentów Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2021-2027
Zadanie nr 2
Trzy cykle szkoleń po 4 dni szkoleniowe (w sumie 12 dni szkoleniowych): Zamówienia publiczne od A do Z.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

47400 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

211000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

233800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

211000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Rafał Gorczowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą RAFAŁ GORCZOWSKI CENTRUM ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH, CSK Expert

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7341249454

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

211000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

160 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31800 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

42000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Rafał Gorczowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą RAFAŁ GORCZOWSKI CENTRUM ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH, CSK Expert, 00-901 Warszawa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7341249454

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

160 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Łódzkie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 242 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 (Usługi szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Rafał Gorczowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą RAFAŁ GORCZOWSKI CENTRUM ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH, CSK Expert (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.