Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
58 600 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Personal branding w biznesie – skuteczne budowanie marki osobistej
    Wartość umowy
    13 000 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Generatywna sztuczna inteligencja (GenAI) w praktyce
    Wartość umowy
    15 200 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Międzypokoleniowa współpraca – warsztat z wykorzystaniem technologii VR
    Wartość umowy
    15 200 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Cyberbezpieczeństwo – jak chronić firmę przed realnymi zagrożeniami
    Wartość umowy
    15 200 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena45%Jakość szkolenia35%Konsultacje przed szkoleniem10%Konsultacje z trenerem po szkoleniu10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla interesariuszy Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania (PPO)

Zamawiający Województwo Łódzkie (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla interesariuszy Procesu Przedsiębiorczego…”, wybierając ofertę wykonawcy HUTCHINSON INSTITUTE - KASANDRA FINTAK. Łączna wartość umów: 58 600 zł. Złożono 17 ofert.

Zamawiający: Województwo ŁódzkieŁódź, Łódzkieopublikowano 28 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
58 600 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 czerwca 2026

    Termin ofert: 14 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma HUTCHINSON INSTITUTE - KASANDRA FINTAK za łącznie 58 600,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Łódzkie

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472071715

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Piłsudskiego 8

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-051

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp.info@lodzkie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lodzkie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umwl.ezamawiajacy.pl/pn/UMWL/demand/292078/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla interesariuszy Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania (PPO)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fedd6556-c462-493c-a748-cd887c41edda

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412468

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00632585/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.15 Usługi szkoleniowe dla interesariuszy Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania (PPO).

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt pn. „Skuteczny Proces Przedsiębiorczego Odkrywania w centrum polityki innowacyjnej województwa łódzkiego” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021- 2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00312090

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OPPIV.272.45.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 1 - Personal branding w biznesie – skuteczne budowanie marki osobistej

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

15300 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 2 - Generatywna sztuczna inteligencja (GenAI) w praktyce

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

16300 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 3 - Międzypokoleniowa współpraca – warsztat z wykorzystaniem technologii VR

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

21500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 4 - Cyberbezpieczeństwo – jak chronić firmę przed realnymi zagrożeniami

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

16300 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

94400 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HUTCHINSON INSTITUTE - KASANDRA FINTAK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9471279093

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

94400 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HUTCHINSON INSTITUTE - KASANDRA FINTAK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9471279093

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

114400 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HUTCHINSON INSTITUTE - KASANDRA FINTAK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9471279093

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

94400 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HUTCHINSON INSTITUTE - KASANDRA FINTAK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9471279093

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Łódzkie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 58 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 (Usługi szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: HUTCHINSON INSTITUTE - KASANDRA FINTAK (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.