ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa polegająca na przyjęciu i zagospodarowaniu odpadów innych niż niebezpieczne o kodzie 20 01 28, 20 01 27,20 01 32 zebranych w PSZOK i dostarczanych do Wykonawcy transportem Zamawiającego

Zamawiający Swarzędzkie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. (Garby, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Usługa polegająca na przyjęciu i zagospodarowaniu odpadów innych niż niebezpieczne o…”. Termin składania ofert minął 5 marca 2026, 15:00. Wadium: 2000 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 709 934 zł
Wadium
2000 zł
Termin składania ofert
5 marca 2026, 15:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa polegająca na przyjęciu i zagospodarowaniu odpadów innych niż niebezpieczne o kodzie 20 01 28, 20 01 27,20 01 32 zebranych w PSZOK i dostarczanych do Wykonawcy transportem….

  • 3

    RyzykoWadium: 2 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Swarzędzkie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 302601912

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Transportowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Garby

1.5.3.)Kod pocztowy

62-020

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@spk.swarzedz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://spk.swarzedz.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa polegająca na przyjęciu i zagospodarowaniu odpadów innych niż niebezpieczne o kodzie 20 01 28, 20 01 27,20 01 32 zebranych w PSZOK i dostarczanych do Wykonawcy transportem Zamawiającego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9004ad22-6905-4257-893b-bb6eb246c996

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00110748

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9004ad22-6905-4257-893b-bb6eb246c996

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wykonawca zamierzający wziąć udział
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia.
Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa
„Regulamin Platformy e-Zamówienia”, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w
zakładce „Centrum Pomocy”.
Szczegółowe regulacje dotyczące korespondencji elektronicznej zostały zawarte w SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z zapisami rozdziału XXII SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

SPK.271-1/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przyjęciu i zagospodarowaniu (unieszkodliwieniu/poddaniu odzyskowi) odpadów innych niż niebezpieczne o kodzie 20 01 28 (farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 200127), 20 01 27* (farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne) 20 01 32 (leki inne niż wymienione w 200131) zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Rabowicach ul. Świerkowa 17 (dalej jako PSZOK) i dostarczanych do Wykonawcy transportem Zamawiającego.

4.2.6.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania Umowy szacunkowych ilości odpadów podlegających zagospodarowaniu do 35% wielkości zamówienia w odniesieniu do ilości odpadów (poszczególnych kodów/grup kodów odpadów) wskazanych w OPZ, wraz z możliwością odpowiedniego zwiększenia łącznego maksymalnego wynagrodzenia.
Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte zostały we wzorze umowy - PPU stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zgodnie z SWZ

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają niżej określone warunki udziału w postępowaniu

1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: a) posiada wpis do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami (BDO), zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach; b) posiada aktualną decyzję wydaną przez właściwy organ zgodnie z art. 41 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach zezwalającej na zbieranie odpadów o kodach 20 01 28, 20 01 27*, 20 01 32 w ilości co najmniej równej wielkości zamówienia (37,02 Mg); c) posiada aktualną decyzję wydaną przez właściwy organ zgodnie z art. 41 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach zezwalającej na przetwarzanie odpadów o kodach 20 01 28, 20 01 27*, 20 01 32 w ilości co najmniej równej wielkości zamówienia (37,02 Mg); (w przypadku wspólnego ubiegania się dwóch lub więcej Wykonawców o udzielenie zamówienia, Zamawiający uzna posiadanie uprawnień przez co najmniej jednego z konsorcjantów, który będzie realizował tę część zamówienia, z którą wiąże się obowiązek posiadania w/w uprawnień); 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. UWAGA: W przypadku, gdy WYKONAWCA zamierza przekazywać odpady komunalne innemu podmiotowi w celu ich przetwarzania, powinien zawrzeć umowę z podmiotem posiadającym zezwolenie w tym zakresie (o ile takie obowiązki wynikają z przepisów prawa). UWAGA: W przypadku, gdy WYKONAWCA zamierza przekazywać odpady innemu podmiotowi prowadzącemu odzysk lub unieszkodliwianie poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej, powinien zawrzeć umowę we wskazanym zakresie z podmiotem posiadającym zezwolenie w tym zakresie wynikające z prawa kraju przeznaczenia, jeżeli jest wymagane; WYKONAWCA zobowiązany jest do spełniania wymagań wskazanych powyżej oraz wszelkich innych wynikających z przepisów prawa, niezbędnych do świadczenia realizacji Usługi przez cały okres realizacji Umowy. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, spełnienie ww. warunku w całości wykazuje co najmniej jeden z Wykonawców (nie jest wymagane, aby każdy z Wykonawców posiadał zezwolenie na przetwarzanie odpadów będących przedmiotem zamówienia)

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji
i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
2) Zawiadomienie (zanonimizowane w zakresie loginu i hasła) o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami (BDO), prowadzonym przez Marszałka Województwa, o którym mowa w art. 49 ust. 1 Ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) zawierające indywidualny numer rejestrowy lub inny dokument potwierdzający wpis do tego rejestru;
3) Aktualną decyzję wydaną przez właściwy organ zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) zezwalającą na zbieranie odpadów o kodach 20 01 28, 20 01 27*, 20 01 32,w ilości co najmniej równej wielkości zamówienia (37,02 Mg);
Aktualną decyzję wydaną przez właściwy organ zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) zezwalającą na przetwarzanie odpadów o kodach 20 01 28, 20 01 27*, 20 01 32w ilości co najmniej równej wielkości zamówienia (37,02 Mg);
(w przypadku wspólnego ubiegania się dwóch lub więcej Wykonawców o udzielenie zamówienia, Zamawiający uzna posiadanie uprawnień przez co najmniej jednego z konsorcjantów, który będzie realizował tę część zamówienia, z którą wiąże się obowiązek posiadania w/w uprawnień).
UWAGA:
odnośnie zbierania oraz przetwarzania – Wykonawca zobowiązany przedstawić pierwotną decyzję wraz ze wszystkimi jej zmianami, potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy.
Decyzja (pozwolenie) na przetwarzanie odpadów musi zawierać listę kodów odpadów dopuszczonych do przetworzenia wraz z metodami unieszkodliwienia/odzysku oraz datą ważności decyzji.
W przypadku braku aktualnej decyzji spełniającej wymagania ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw, Wykonawca jest zobowiązany do złożenia kopii pierwszej strony wniosku aktualizacyjnego opatrzonego prezentatą urzędu, do którego złożono wniosek lub kopię pierwszej strony ww. wniosku wraz z potwierdzeniem jego nadania przesyłką poleconą.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

1. Wykaz dokumentów składających się na ofertę.
1) formularz ofertowy – wg. wzoru Interaktywnego Formularza Ofertowego;
2) formularz zamówienia – wg. Załącznika nr 1
3) aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu
i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - wzór oświadczeń zawarto w Załączniku nr 2 i 3 do SWZ;
4) zobowiązanie podmiotu trzeciego (jeżeli dotyczy);
5) dowód wniesienia wadium, jeżeli jest wnoszone w poręczeniach lub gwarancjach (jeżeli dotyczy),
6) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o realizację zamówienia, z którego wynika, które roboty budowlane, usługi lub dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy (jeżeli dotyczy) - wzór oświadczeń zawarto w Załączniku nr 6 do SWZ;

2. Dodatkowo do oferty należy dołączyć:
1) w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, zamawiający żąda od wykonawcy odpisu lub informacji
z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru;
2) Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w pkt 1), jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów
3) jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 1), Zamawiający żąda od Wykonawcy pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania wykonawcy;
4) pkt 3) stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego;
5) pkt 1)-3) stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy lub Podwykonawcy niebędącego podmiotem udostępniającym zasoby na takich zasadach.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie: 2000,00 zł.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo musi być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy
z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
4. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem.
5. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy (wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 6 do SWZ).

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy w art. 454-455 p.z.p. oraz wskazanym w Planowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-02-24 14:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę należy złożyć za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-02-24 14:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-03-25

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1)
    wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy;
  2. 2)
    wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim
    beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy;
  3. 3)
    wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości , jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką
    dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu
    środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy.
  4. 1.
    Termin wykonania umowy: od dnia zawarcia umowy do dnia 31.12.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 709 934 zł
Próbka: 156 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
498 750 zł4 603 399 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 104 649 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
498 750 zł
Mediana
1 709 934 zł
Górny kwartyl
4 603 399 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 05.03.2026, 15:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Swarzędzkie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Garby.
Tak. Wadium określono na 2000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 (Usługi związane z odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.