Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
870 714 zł
Umowa zawarta
14 stycznia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 548 949 zł – 882 299 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 59% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozdzielenie układu tłocznego Wołczkowo – Dobra (nowy rurociąg tłoczny od PŚ5 do Oczyszczalni Redlica)

Zamawiający Gmina Dobra (Dobra, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozdzielenie układu tłocznego Wołczkowo – Dobra (nowy rurociąg tłoczny od PŚ5 do…”, wybierając ofertę wykonawcy Mazur-Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Henryk Mazur. Wartość umowy: 870 714 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina DobraDobra, Zachodniopomorskieopublikowano 11 lutego 2026
Wartość umowy
870 714 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 listopada 2025

    Termin ofert: 25 listopada 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 lutego 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mazur-Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Henryk Mazur (Goleniów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 870 713,62 zł (umowę zawarto 14 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 548 949,00 zł do 882 298,68 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail