Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

„OCZYSZCZANIE ULIC POWIATOWYCH I UTRZYMANIE ZIELENI W PASACH DROGOWYCH ULIC I DRÓG POWIATOWYCH”

Zamawiający Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu (Sieradz, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „OCZYSZCZANIE ULIC POWIATOWYCH I UTRZYMANIE ZIELENI W PASACH DROGOWYCH ULIC I DRÓG…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 865 234 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

13 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730938557

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Wojewódzki 3

1.4.2.)Miejscowość

Sieradz

1.4.3.)Kod pocztowy

98-200

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pzdsieradz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://e-zp.pzd.spsieradz.finn.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00106717

2.2.)Data ogłoszenia

2026-02-11

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00179149

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
2.8.Numer planu postępowań w BZP Przed zmianą

2025/BZP 00030719/01/P Po zmianie: 2025/BZP 00030719/15/P

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - UMOWA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.2.Wartość umowy/umowy ramowej (Informacje dotyczące umowy dla części nr 1) Przed zmianą

164404,88 Po zmianie: 174404,88

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90610000-6Usługi sprzątania i zamiatania ulic
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
865 234 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
392 496 zł3 145 274 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 752 778 zł
Źródło próbki
CPV 90610000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
392 496 zł
Mediana
865 234 zł
Górny kwartyl
3 145 274 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sieradz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90610000-6 (Usługi sprzątania i zamiatania ulic). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.