Remont elewacji budynku Sądu Rejonowego w Lesku
Zamawiający Sąd Rejonowy w Lesku (Lesko, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont elewacji budynku Sądu Rejonowego w Lesku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 397 240 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4905, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
22 września 2025
Termin ofert: 7 października 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
19 listopada 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
10 lutego 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SĄD REJONOWY W LESKU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000324352 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plac Konstytucji 3 Maja 9 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lesko |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 38-600 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL821 - Krośnieński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | dyrektor@lesko.sr.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | lesko.sr.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-731556d6-9a79-42a4-95b5-130f3f26d108 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00105088 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-02-10 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00433958 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Remont elewacji budynku Sądu Rejonowego w Lesku |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia publicznego są roboty budowlane polegające na remoncie elewacji budynku Sądu Rejonowego w Lesku, znajdującego się w Lesku przy Placu Konstytucji 3 Maja 9. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45443000-4 - Roboty elewacyjne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45453100-8 - Roboty renowacyjne 45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków 45442110-1 - Malowanie budynków 45442100-8 - Roboty malarskie 45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych 45410000-4 - Tynkowanie 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-11-06 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-22 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Firma Budowlana POL-BUD Grzegorz Buczkowicz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 180575985 |
| 4.3.3.) | Ulica | Humniska 846 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Humniska |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 36-206 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 312390,21 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00541346/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-22 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 312390,21 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.