Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PPUH "Sudolanka Plus" Piotr Kowlaski· Sudół 24
Wartość umowy
5223 zł
Umowa zawarta
16 stycznia 2026
Okres realizacji
od 16 stycznia 2026 do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Zakup i dostawa artykułów spożywczych dla Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Starachowicach oraz dla Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Jędrzejowie - Część VIII: Pieczywo dla OSiW Jędrzejów"

Zamawiający Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa artykułów spożywczych dla Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Starachowicach…”, wybierając ofertę wykonawcy PPUH "Sudolanka Plus" Piotr Kowlaski. Wartość umowy: 5223 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
5223 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPUH "Sudolanka Plus" Piotr Kowlaski (Sudół 24).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 223,44 zł (umowę zawarto 16 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 16 stycznia 2026 r. do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001036796

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zagnańska 84

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-528

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@swietokrzyska.ohp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

swietokrzyska.ohp.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Zakup i dostawa artykułów spożywczych dla Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Starachowicach oraz dla Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Jędrzejowie - Część VIII: Pieczywo dla OSiW Jędrzejów"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bf866d28-b745-4158-ba01-deab17796540

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00104407

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00040464

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

w toku postępowania Nr ŚWK.ZA.271.06.2025 o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy Pzp na Część VIII: Pieczywo dla OSiW Jędrzejów nie wpłynęła żadna oferta. Zamawiający działając na podstawie art. 255 ust. 1 Pzp. Unieważnił postępowanie w części VIII.
Z uwagi na charakter zamówienia publicznego oraz na konieczność zapewnienia dostaw od dnia 1 stycznia 2026 r. zdecydowano o skorzystaniu z możliwości przewidzianej w art. 305 pkt 2 ustawy Pzp.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ŚWK.ZA.271.01.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

4975,65 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Zakup i dostawa artykułów spożywczych dla Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Starachowicach oraz dla Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Jędrzejowie - Część VIII: Pieczywo dla OSiW Jędrzejów”

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5223,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5223,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5223,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPUH "Sudolanka Plus" Piotr Kowlaski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6571999866

7.3.4)Miejscowość

Sudół 24

7.3.5)Kod pocztowy

28-300

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5223,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-16 do 2026-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15810000-9Pieczywo, świeże wyroby piekarskie…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 651 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 070 zł434 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 347 zł
Źródło próbki
CPV 15810000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
188 070 zł
Mediana
268 651 zł
Górny kwartyl
434 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 5223 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15810000-9 (Pieczywo. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PPUH "Sudolanka Plus" Piotr Kowlaski (Sudół 24). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.