„Utworzenie parku miejskiego w Słomnikach z podziałem na części”
Zamawiający Gmina Słomniki (Słomniki, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Utworzenie parku miejskiego w Słomnikach z podziałem na części”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7273, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA SŁOMNIKI |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Gmina Słomniki |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 351555565 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Tadeusza Kościuszki 64 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Słomniki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 32-090 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL214 - Krakowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@slomniki.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.slomniki.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00102930 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-02-09 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00081805 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.7. | Dodatkowy kod CPV (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą | Przygotowanie terenu pod budowę,Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych,Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych Po zmianie: Przygotowanie terenu pod budowę,Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych,Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych,Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne,Fundamentowanie dróg,Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg,Usługi pomiarowe |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | 1. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 30 dni, tj. do dnia 14 marca 2026 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. 2. Rozliczenie zamówienia (część nr 1 i część nr 2) jest rozliczeniem ryczałtowym. Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w ofercie wszystkie koszty wykonania inwestycji określone w SWZ i jej załącznikach. Po zmianie: 1. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 30 dni, tj. do dnia 20 marca 2026 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. 2. Rozliczenie zamówienia (część nr 1 i część nr 2) jest rozliczeniem ryczałtowym. Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w ofercie wszystkie koszty wykonania inwestycji określone w SWZ i jej załącznikach. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-02-13 10:00 Po zmianie: 2026-02-19 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-02-13 10:15 Po zmianie: 2026-02-19 10:15 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.