Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 5.000.000,00 zł na pokrycie deficytu budżetowego Gminy Sulejów w 2021 roku ze spłatą w latach 2025-2026

Zamawiający Gmina Sulejów (Sulejów, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 5.000.000,00 zł na pokrycie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SulejówSulejów, Łódzkie (powiat Piotrkowski →)opublikowano 9 lutego 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 678 405 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Sulejów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648327

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Konecka 42

1.4.2.)Miejscowość

Sulejów

1.4.3.)Kod pocztowy

97-330

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.7.)Numer telefonu

446102530

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@sulejow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sulejow.biuletyn.net/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8293d575-3c96-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00102734

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-02-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00255337/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 5.000.000,00 zł na pokrycie deficytu budżetowego Gminy Sulejów w 2021 roku ze spłatą w latach 2025-2026

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 5.000.000,00 zł (słownie: pięć milionów złotych 00/100) jako źródło pokrycia deficytu w 2021 roku. Kredyt zostanie pobrany jedną transzą w wysokości 5.000.000,00 zł w terminie do 5 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o wypłatę.
Spłata kredytu nastąpi kwartalnie w latach 2025 - 2026 z dochodów budżetu zgodnie z harmonogramem spłat wskazanym poniżej.
Okres spłaty kapitału od 01.03.2025 r. do 31 grudnia 2026 r. w każdym roku kwartalnie do ostatniego roboczego dnia miesiąca kończącego kwartał z możliwością wcześniejszej spłaty w każdym momencie (nie tylko ostatniego roboczego dnia miesiąca kończącego kwartał):
do 31.03.2025 r. – 225.000,00 zł;
do 30.06.2025 r. – 225.000,00 zł;
do 30.09.2025 r. – 225.000,00 zł;
do 31.12.2025 r. – 225.000,00 zł;
do 31.03.2026 r. – 1.025.000,00 zł;
do 30.06.2026 r. – 1.025.000,00 zł;
do 30.09.2026 r. – 1.025.000,00 zł;
do 31.12.2026 r. – 1.025.000,00 zł

Zgodnie z SWZ

3.9.)Główny kod CPV

66113000-5 - Usługi udzielania kredytu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Bank Gospodarstwa Krajowego Region Łódzki

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

525-00-12-372

4.3.3.)Ulica

Łąkowa

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.5.)Kod pocztowy

90-544

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

276970,12 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2021/BZP 00330476/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-01-09

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1243904,05 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66113000-5Usługi udzielania kredytu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 678 405 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
1 018 514 zł4 721 904 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 703 390 zł
Źródło próbki
CPV 66113000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
1 018 514 zł
Mediana
2 678 405 zł
Górny kwartyl
4 721 904 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sulejów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sulejów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66113000-5 (Usługi udzielania kredytu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.