Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
362 000 zł
Umowa zawarta
21 stycznia 2026
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 362 000 zł – 605 462 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Bieżące utrzymanie szaletów stałych

Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Bieżące utrzymanie szaletów stałych”, wybierając ofertę wykonawcy VIVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 362 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta RzeszowaRzeszów, Podkarpackieopublikowano 9 lutego 2026
Wartość umowy
362 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 grudnia 2025

    Termin ofert: 30 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 lutego 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy VIVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Kraków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 362 000,00 zł (umowę zawarto 21 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 362 000,00 zł do 605 462,22 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail