Dostawa sterylnego sprzętu medycznego i płynów do hemofiltracji
Zamawiający Giżycka Ochrona Zdrowia Sp. z o.o. (Giżycko, Warmińsko-Mazurskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa sterylnego sprzętu medycznego i płynów do hemofiltracji”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 304 112 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1100, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
49 wpisów- Wykonanie umowy
04 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
09 lutego 2026
- Zmiana ogłoszenia
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Giżycka Ochrona Zdrowia Sp. z o.o. |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 385294919 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Warszawska 41 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Giżycko |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 11-500 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL623 - Ełcki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 4296645 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zaopatrzenie@zozgiz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zozgiz.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00101602 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-02-09 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00101107 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 3.2.1. | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE Przed zmianą | 7886-2025 Po zmianie: 391607-2024 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.5. | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej Przed zmianą | 799418-2024 Po zmianie: 7886-2025 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.