ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie usługi cateringowej wraz z obsługą kelnerską wydarzenia pn. Spotkanie Wielkanocne dla gości Hotelu Książ

Zamawiający Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o. o. (Wałbrzych, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usługi cateringowej wraz z obsługą kelnerską wydarzenia pn. Spotkanie…”. Termin składania ofert minął 18 lutego 2026, 14:00. Wadium: 700 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o. o.Wałbrzych, Dolnośląskieopublikowano 6 lutego 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 182 573 zł
Wadium
700 zł
Termin składania ofert
18 lutego 2026, 14:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena80%Jakość20%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    06 lutego 2026

    Termin ofert: 18 lutego 2026 14:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    24 kwietnia 2026

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 80%, Jakość 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Świadczenie usługi cateringowej wraz z obsługą kelnerską wydarzenia pn. Spotkanie Wielkanocne dla gości Hotelu Książ.

  • 3

    RyzykoWadium: 700,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 890011550

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piastów Śląskich 1

1.5.2.)Miejscowość

Wałbrzych

1.5.3.)Kod pocztowy

58-306

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@ksiaz.walbrzych.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ksiaz.walbrzych.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi cateringowej wraz z obsługą kelnerską wydarzenia pn. Spotkanie Wielkanocne dla gości Hotelu Książ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d4cae396-4978-4453-81a9-03ed1a411825

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00100566

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminawalbrzych.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym,
a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami,
w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje przekazywane
są w postaci elektronicznej za pośrednictwem Platformy pod adresem:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html w wierszu oznaczonym tytułem oraz znakiem sprawy zgodnym z
niniejszym postepowaniem.
Zamawiający wyznacza Panią Agnieszkę Haslette do kontaktowania się z Wykonawcami. W szczególnie uzasadnionych
przypadkach uniemożliwiających komunikację wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy, Zamawiający dopuszcza
komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: haslette@ksiaz.walbrzych.pl (nie dotyczy składania ofert).

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Zgodnie z SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP/11/01/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi cateringowej wraz z obsługą kelnerską wydarzenia pn. Spotkanie Wielkanocne dla gości Hotelu Książ.
2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie na terenie kompleksu zamkowo-parkowego Książ
w Wałbrzychu przy ulicy Piastów Śląskich 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) znajduje się w Załączniku nr 9 do SWZ. Przewidywana liczba osób uczestniczących w wydarzeniu: 50, w tym 40 osób dorosłych, 5 dzieci w wieku 4 – 12 lat oraz 5 dzieci poniżej 4 roku życia.
3. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dysponował lokalem gastronomicznym lub innym zapleczem gastronomicznym przeznaczonym do przygotowywania i wydawania posiłków dla gości Hotelu Książ, zlokalizowanym w odległości nie większej niż 500 m od budynku nr 3 (budynek główny – recepcja hotelu), przy ul. Piastów Śląskich 1 w Wałbrzychu.
Uzasadnienie wymogu:
Wymóg dotyczący lokalizacji zaplecza gastronomicznego wynika z konieczności zapewnienia świeżości posiłków, właściwej temperatury ich podania, sprawnej organizacji obsługi oraz ograniczeń technicznych i logistycznych Zamawiającego związanych z brakiem własnego zaplecza kuchennego umożliwiającego pełną realizację usługi. Odległość, o której mowa powyżej, ustalana będzie na podstawie ogólnodostępnego serwisu internetowego Google Maps, jako najkrótsza trasa dojścia pieszego, według stanu na dzień składania ofert.
4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji w zakresie zwiększenia o 20% liczby osób dorosłych obsługiwanych w ramach zamówienia. Szczegółowe zasady oraz tryb udzielania zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umownych stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji w zakresie zwiększenia o 20% liczby osób dorosłych obsługiwanych w ramach zamówienia. Szczegółowe zasady oraz tryb udzielania zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umownych stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-04-03 do 2026-04-05

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

80

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Jakość

4.3.6.)Waga

20

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
2.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące

1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający wymaga posiadania przez Wykonawcę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem Zamówienia na sumę gwarancyjną wynoszącą co najmniej 50.000 zł (pięćdziesiąt tysięcy złotych.). Zamawiający uzna, że warunek został spełniony, jeżeli Wykonawca przedłoży dokument potwierdzający, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej. 4) Zdolności technicznej lub zawodowej: a) Wykonawca wykaże, że w ostatnich trzech latach przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał min. 4 usługi cateringowe polegające na dostarczeniu wyżywienia i obsłudze uroczystego wydarzenia (np. Boże Narodzenie, Wielkanoc) na co najmniej 50 osób (dla każdej usługi). Zamawiający nie uzna za spełnienie warunku wykazania się doświadczeniem w zakresie obsługi takich jednostek jak szpitale, szkoły, przedszkola, żłobki, bufety i inne, gdzie posiłki są organizowane jako wyżywienie całodzienne, stałe, ciągłe i powtarzające się. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek może być spełniony łącznie przez wszystkich Wykonawców lub przez co najmniej jednego z Wykonawców. W przypadku, gdy Wykonawca powołuje się na doświadczenie nabyte w ramach zamówienia zrealizowanego przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum), Zamawiający nie dopuszcza, by Wykonawca wykazywał doświadczenie grupy wykonawców, której był członkiem, jeżeli faktycznie i konkretnie nie wykonywał danego zakresu czynności. b) Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia na wezwanie Zamawiającego dokumentacji fotograficznej co najmniej dwóch realizacji usługi gastronomicznej zorganizowanej w okresie ostatnich trzech lat. Dokumentacja fotograficzna powinna obejmować fotografie obrazujące: • aranżację stołów i sali, • sposób serwowania potraw, • przykładowe potrawy podawane podczas usługi gastronomicznej. Przedstawiona dokumentacja fotograficzna musi dotyczyć realizacji wykonanych samodzielnie przez Wykonawcę i stanowić jego własne realizacje. Niedopuszczalne jest składanie materiałów poglądowych, katalogowych lub pochodzących od podmiotów trzecich; wraz z dokumentacją zdjęciową Wykonawca składa oświadczenie na wzorze stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ. c) Wykonawca wykaże, iż dysponuje osobami, posiadającymi przygotowanie zawodowe do wykonywania pracy na stanowisku: i. manager sali/restauracji – osoba posiadająca co najmniej 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu usługami gastronomicznymi, w tym personelem, koordynacja wydawania posiłków, ii. szef kuchni - osoba posiadająca co najmniej 5 letnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu kucharza oraz co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku szefa kuchni; iii. kucharz – osoba posiadająca co najmniej 3 letnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu kucharza; iv. pomoc kuchenna – osoba posiadająca co najmniej 2 letnie doświadczenie w wykonywaniu pracy na stanowisku pomoc kuchenna; v. kelner/kelnerka – łącznie 5 osób - w tym każda posiadająca co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w wykonywaniu zawodu kelnera i posługująca się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Zamawiający nie dopuszcza łączenia przez jedną osobę kilku stanowisk. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek może być spełniony łącznie przez wszystkich Wykonawców lub przez co najmniej jednego z Wykonawców. Zamawiający nie dopuszcza łączenia przez jedną osobę kilku stanowisk. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek może być spełniony łącznie przez wszystkich Wykonawców lub przez co najmniej jednego z Wykonawców.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Zgodnie z SWZ

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
1.Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w postaci próbek następujących dań

(Załącznik nr 9 do SWZ) do oceny Komisji Degustacyjnej, tj.: żurek z jajkiem, biała kiełbasa na ciepło, dwa rodzaje sałatek świątecznych oraz jeden rodzaj faszerowanych jajek. Celem złożenia przedmiotowych środków dowodowych jest udowodnienie, że oferowany produkt (potrawa) spełnia określone przez Zamawiającego kryteria jakości i smaku, tzn. jest przygotowana przy użyciu tradycyjnych polskich składników zgodnie z przepisami potraw świątecznych. 2. Ze względu na fakt, że ocena próbek stanowi kryterium oceny ofert, Zamawiający nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych po terminie składania ofert (art. 107 ust. 3 ustawy p.z.p.). Oferty bez przedmiotowych środków dowodowych zostaną odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c) ustawy p.z.p. 3. Przedmiotowe środki dowodowe należy złożyć w DZIALE ADMINISTRACJI Zamku Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o., ul. Piastów Śląskich 1, 58-306 Wałbrzych (tel.: +48 74 / 66-43-851), godziny pracy: 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku. Wykonawca powinien wziąć pod uwagę, że oceniana jest świeżość próbek przez Zespół Degustacyjny. Zamawiający potwierdzi przyjęcie próbek degustacyjnych poprzez podpisanie protokołu odbioru próbek. Protokół zawierać będzie co najmniej datę i godzinę dostarczenia próbek, dane Wykonawcy, ilość dostarczonych produktów oraz podpis osoby upoważnionej ze strony Zamawiającego.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Zgodnie z SWZ

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium
1.Zamawiający wymaga wniesienia wadium w kwocie 700,00 zł (siedemset złotych 00/100). 2. Wadium może być wniesione w jednej z następujących form

1) w pieniądzu na rachunek bankowy Zamawiającego numer: mBank S.A. Oddział Wałbrzych 85 1140 2091 0000 2199 5000 1001 z dopiskiem: „Wadium: ZP/11/01/2026”. UWAGA: Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego. 2) gwarancji bankowej – bezwarunkowej, nieodwołalnej i płatnej na pierwsze żądanie, 3) gwarancji ubezpieczeniowej, 4) w poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt. 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 roku o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2024 r. poz. 419). 3. Termin wniesienia wadium: wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 p.z.p. 4. Wadium winno zabezpieczać ofertę przez cały okres związania nią Wykonawcy. 5. Zamawiający zaleca, aby w przypadku wniesienia wadium w formie pieniężnej – dokument potwierdzający dokonanie przelewu wadium został załączony do oferty. 6. Wadium wnoszone w formie: gwarancji bankowej, gwarancji ubezpieczeniowej lub poręczeniach udzielonych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt. 2 ustawy o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości musi być złożone jako oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej i spełniać co najmniej poniższe wymagania: 1) musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę określone w ustawie p.z.p. 2) z jej treści powinno jednoznacznej wynikać zobowiązanie gwaranta do zapłaty całej kwoty wadium; 3) powinno być nieodwołalne i bezwarunkowe oraz płatne na pierwsze żądanie; 4) termin obowiązywania poręczenia lub gwarancji nie może być krótszy niż termin związania ofertą (z zastrzeżeniem iż pierwszym dniem związania ofertą jest dzień składania ofert); 5) w treści poręczenia lub gwarancji powinna znaleźć się nazwa oraz numer przedmiotowego postępowania; 6) beneficjentem poręczenia lub gwarancji jest Zamawiający; 7) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (art. 58 p.z.p.), Zamawiający wymaga aby poręczenie lub gwarancja obejmowała swą treścią (tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia lub gwarancji) wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum); 7. Zamawiający zaleca, aby w przypadku wniesienia wadium w formie pieniężnej – dokument potwierdzający dokonanie przelewu wadium został załączony do oferty. 8. Oferta Wykonawcy, który nie wniesie wadium, wniesie wadium w sposób nieprawidłowy lub nie utrzyma wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złoży wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 p.z.p. zostanie odrzucona. 9. Zasady zwrotu oraz okoliczności zatrzymania wadium określa art. 98 p.z.p. 10. W przypadku przedłużenia terminu związania ofertą, przedłużenie następuje wraz z przedłużeniem okresu ważności wadium albo, jeżeli nie jest to możliwe, z wniesieniem nowego wadium na przedłużony okres związania ofertą.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Wszelkie zmiany i uzupełnienia Umowy mogą być dokonywane, pod rygorem nieważności, jedynie w formie pisemnych aneksów podpisanych przez obie stronny.
2. Dopuszcza się zmiany Umowy, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z okoliczności, o których mowa w art. 455 ustawy PZP.
3. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień Umowy w poniżej opisanym zakresie i przypadkach:
1) zmiana terminu wykonania przedmiotu Umowy wraz ze skutkami wprowadzenia takiej zmiany, obejmująca czas, w którym niemożliwe było realizowanie przedmiotu Umowy, w następujących przypadkach:
a) zmiany przepisów prawa związanych z wykonaniem przedmiotowej Umowy, wprowadzonych w życie po dacie podpisania Umowy,
b) przewidzianych w § 2 ust. 3 i 8 Umowy,
2) zmiana zakresu przedmiotu Umowy wraz z wynikającą z niej zmianą wysokości wynagrodzenia Wykonawcy i zmianą terminu wykonania przedmiotu Umowy, w następujących przypadkach:
a) wystąpienia nieprzewidzianych przeszkód lub utrudnień o charakterze technicznym, skutkujących koniecznością uzupełnienia lub dostosowania dokumentacji projektowej do zmienionych warunków,
b) zmiany przepisów prawnych obowiązujących w dniu zawarcia Umowy, mających wpływ na sposób wykonania przedmiotu Umowy,
- przy czym zakres zmian determinowany będzie ściśle potrzebą wynikającą z ww. sytuacji, a terminy realizacji przedmiotu Umowy mogą w ww. sytuacjach ulec zmianie o czas trwania okoliczności stanowiących przeszkody w realizacji przedmiotu Umowy lub o okres niezbędny do przywrócenia warunków umożliwiających właściwą dla osiągnięcia celu Umowy i zgodną ze sztuką realizację przedmiotu Umowy;
3) zmiana wynagrodzenia za wykonanie przedmiotu Umowy, w konsekwencji zmiany zakresu lub sposobu wykonania przedmiotu Umowy – stosownie do zakresu tej zmiany,
4) inne zmiany wraz ze skutkami ich wprowadzenia, w następujących przypadkach:
a) zmiany nazwy Zadania inwestycyjnego – na wniosek Zamawiającego, stosownie do jego potrzeb,
b) zmiany nazwy/adresu Wykonawcy – na wniosek Wykonawcy, każdorazowo w przypadku zaistnienia tych okoliczności,
c) zmiany osób będących przedstawicielami Zamawiającego/Wykonawcy wyszczególnionych w § 10 ust. 1 i 2 niniejszej Umowy – każdorazowo w następstwie zawiadomienia drugiej Strony o takiej zmianie,
d) wystąpienia w Umowie oczywistych błędów pisarskich lub rachunkowych, a także zapisów, których wykonanie jest niemożliwe ze względu na obowiązujące przepisy prawa – w zakresie, który jest niezbędny do wyeliminowania tych błędów,
e) zmianę Kierownika Prac Konserwatorskich – na zasadach przewidzianych w § 4 ust. 3-5 Umowy.
4. Zmiana Umowy nastąpić może z inicjatywy każdej ze Stron.
5. W przypadku konieczności wprowadzenia zmian do Umowy Strona zainteresowana przekazuje drugiej Stronie wniosek sporządzony na piśmie pod rygorem nieważności.
6. Wniosek o dokonanie zmiany Umowy powinien zawierać opis zdarzenia lub okoliczności stanowiących podstawę do żądania zmiany. Strona wnosząca o dokonanie zmiany wraz z wnioskiem przedłoży dokumenty uzasadniające żądanie oraz zakres oczekiwanej zmiany - stosowanie do zdarzenia lub okoliczności stanowiących podstawę żądania zmiany.
7. Postanowienia wymienione w ust. 3 pkt 1 - 4 zawierają katalog zmian, na które Strony mogą wyrazić zgodę.
8. W przypadku, o którym mowa w ust. 3 pkt 2, zmieniona wysokość wynagrodzenia należnego Wykonawcy ustalona zostanie z uwzględnieniem zakresu zmiany jego obowiązków, na podstawie sporządzonej przez Wykonawcę i zaakceptowanej przez Zamawiającego wyceny prac.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-02-18 14:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://gminawalbrzych.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-02-18 14:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-03-19

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55300000-3Usługi restauracyjne i dotyczące po…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
182 573 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 792 zł529 305 zł
Rozstęp międzykwartylowy
432 513 zł
Źródło próbki
CPV 55300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
96 792 zł
Mediana
182 573 zł
Górny kwartyl
529 305 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 18.02.2026, 14:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o. o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wałbrzych.
Tak. Wadium określono na 700 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55300000-3 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.