Dostawa szczepionek
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Żoliborz-Bielany (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa szczepionek”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 105 694 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Wykonanie umowy
06 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
06 lutego 2026
- Wykonanie umowy
06 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
27 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Żoliborz-Bielany |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000314098 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Szajnochy 8 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 01-637 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne@spzzlo.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://spzzlo.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-8076a427-65ee-4b71-a5c8-854ac4fb5fd7 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00100301 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-02-06 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | Dz.U. S: 213/2024 663475-2024 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa szczepionek |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Tytuł: Błonica, tężec, krztusiec, WZW typu B – do 36 miesiąca życia |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33651600-4 - Szczepionki |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Tytuł: Błonica, tężec, krztusiec |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33651600-4 - Szczepionki |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 33651610-7 - Szczepionki przeciw dyfterytowi-kokluszowi-tężcowi |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Tytuł: Odra, świnka, różyczka |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33651600-4 - Szczepionki |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 33651640-6 - Szczepionki przeciwko odrze-śwince-różyczce |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Tytuł: Meningokoki grupy B |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33651600-4 - Szczepionki |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Tytuł: WZW typu A dla dzieci |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33651600-4 - Szczepionki |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Tytuł: WZW typu A dla dorosłych |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33651600-4 - Szczepionki |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Tytuł: Półpasiec |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33651600-4 - Szczepionki |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Tytuł: Ospa wietrzna |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33651600-4 - Szczepionki |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Tytuł: WZW typB 20mcg |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33651600-4 - Szczepionki |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 33651680-8 - Szczepionki przeciwko zapaleniu wątroby typu B |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Tytuł: WZW typB 20mcg - opakowanie 10 szt. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33651600-4 - Szczepionki |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 33651680-8 - Szczepionki przeciwko zapaleniu wątroby typu B |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Tytuł: Błonica, tężec, krztusiec |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33651600-4 - Szczepionki |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 33651610-7 - Szczepionki przeciw dyfterytowi-kokluszowi-tężcowi |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Tytuł: WZW typu A i B dla dorosłych |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33651600-4 - Szczepionki |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-01-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | GSK Services Sp. z o.o. |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Poznań |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 1006879,23 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | Dz.U. S: 29/2025 92124-2025 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 602106,92 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
część 7 - 200 004,55 zł
część 8 - 3 888,27 zł
część 9 - 232,44 zł
część 10 - 326 501,60 zł
część 11 - 32 963,11 zł
część 12 - 407,18 zł
część 13 - 0,00 zł
część 14 - 31 213,73 zł
część 15 - 0,00 zł
część 16 - 0,00 zł
część 17 - 6 438,53 zł
część 18 - 457,51 zł.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).