Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych
Zamawiający Gmina Konopnica (Motycz, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 802 566 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Konopnica |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 431019678 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Kozubszczyzna 127A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Motycz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 21-030 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@konopnica.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.konopnica.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00100233 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-02-06 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00074611 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | 1. Przedmiot zamówienia; wykonanie robót związanych przebudową dróg gminnych i wewnętrznych na terenie i będących własnością Gminy Konopnica, zakres robót obejmuje: 1) przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych obejmująca wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego oraz nowych warstw asfaltowych na istniejącej nawierzchni. Wstępny zakres robót określa się na 1200 m2. Zakres robót obejmuje: Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową podbudowy wyrównanie podbudowy mieszanką mineralno – asfaltową w ilości 75 kg/m2 mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową warstwy wyrównawczej wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z mieszanki mineralno – asfaltowej gr. 4 cm 2. Zamawiający zastrzega, że ostateczny zakres robót w ramach niniejszego zamówienia będzie się wahać maksymalnie +/- 40 % w zależności do posiadanych środków w budżecie. Po zmianie: 1. Przedmiot zamówienia; wykonanie robót związanych przebudową dróg gminnych i wewnętrznych na terenie i będących własnością Gminy Konopnica, zakres robót obejmuje: 1) przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych obejmująca wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego oraz nowych warstw asfaltowych na istniejącej nawierzchni. Wstępny zakres robót określa się na 4000 m2. Zakres robót obejmuje: Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową podbudowy wyrównanie podbudowy mieszanką mineralno – asfaltową w ilości 75 kg/m2 mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową warstwy wyrównawczej wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z mieszanki mineralno – asfaltowej gr. 4 cm 2. Zamawiający zastrzega, że ostateczny zakres robót w ramach niniejszego zamówienia będzie się wahać maksymalnie +/- 40 % w zależności do posiadanych środków w budżecie. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-02-12 10:00 Po zmianie: 2026-02-16 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-02-12 11:00 Po zmianie: 2026-02-16 11:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-03-13 Po zmianie: 2026-03-17 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.