Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

„Montaż fotowoltaiki na budynkach Starostwa Powiatowego w Radomiu i stacji ładowania pojazdów z carportem na parkingu przy ul. Mazowieckiego 7”

Zamawiający Powiat Radomski (Radom, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Montaż fotowoltaiki na budynkach Starostwa Powiatowego w Radomiu i stacji ładowania…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat RadomskiRadom, Mazowieckieopublikowano 6 lutego 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 275 829 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Radomski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223110

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Tadeusza Mazowieckiego 7

1.4.2.)Miejscowość

Radom

1.4.3.)Kod pocztowy

26-600

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.7.)Numer telefonu

48 3655801

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@radompowiat.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spradom.finn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00100180

2.2.)Data ogłoszenia

2026-02-06

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Brak danych

Zmiany w Projekcie Umowy - załącznik nr 8 do SWZ : w § 6 ust. 1 pkt 7 , § 11 ust. 1 i 2 Projektu Umowy oraz formularzu ofertowym -okres gwarancji i rękojmi na cały Przedmiot Umowy).

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

ZMIANY W PROJEKCIE UMOWY- załącznik nr 8 do SWZ: w § 6 ust. 1 pkt 7 i w § 11 ust. 1 i 2 Projektu Umowy i Formularzu ofertowym dot. okresu gwarancji i rękojmi na cały Przedmiot Umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09331200-0Słoneczne moduły fotoelektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
275 829 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
211 838 zł807 880 zł
Rozstęp międzykwartylowy
596 043 zł
Źródło próbki
CPV 09331200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
211 838 zł
Mediana
275 829 zł
Górny kwartyl
807 880 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Radomski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09331200-0 (Słoneczne moduły fotoelektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.