ODBIÓR, TRANSPORT I UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW WETERYNARYJNYCH I CHEMICZNYCH pochodzących z działalności laboratoryjnej związanej z badaniami dotyczącymi zadań IW WIW Szczecin oraz O. ZHW Koszalin
Zamawiający Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ODBIÓR, TRANSPORT I UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW WETERYNARYJNYCH I CHEMICZNYCH pochodzących…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=701, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
13 stycznia 2025
Termin ofert: 21 stycznia 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
06 lutego 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
06 lutego 2026
- Wykonanie umowy
06 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | INSPEKCJA WETERYNARYJNA WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII W SZCZECINIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000093438 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Ostrawicka 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Szczecin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 71-337 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL424 - Miasto Szczecin |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 914898200 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | kancelaria@wiw.szczecin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://bip.wiw.szczecin.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-cb05d1c5-981e-47d9-803c-2236ed1d02ca |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00100018 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-02-06 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00027545 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | ODBIÓR, TRANSPORT I UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW WETERYNARYJNYCH I CHEMICZNYCH pochodzących z działalności laboratoryjnej związanej z badaniami dotyczącymi zadań IW WIW Szczecin oraz O. ZHW Koszalin |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zadanie 3. Odbiór, transport i utylizacja odpadów weterynaryjnych z Zakładu Higieny Weterynaryjnej Oddział w Koszalinie ul. Połczyńska 70, 75-816 Koszalin o kodzie: 18 02 02*, 18 02 03. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 90512000-9 - Usługi transportu odpadów |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 90513300-9 - Usługi spalania odpadów |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-02-03 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 11 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Marcin Jóźwiak Medimar Odbiór Odpadów Medycznych |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 321007404 |
| 4.3.3.) | Ulica | Łekno, 13 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Łekno |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 76-037 |
| 4.3.6.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 53513,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00092185/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-28 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 41803,63 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →