Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
147 280 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Odbiór, transport i utylizacja odpadów weterynaryjnych z Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Szczecinie ul. Ostrawicka 2, 71-337 Szczecin o kodzie: 18 02 02*, 18 02 03
    Wartość umowy
    75 012 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Odbiór, transport i utylizacja odpadów chemicznych z Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Szczecinie ul. Ostrawicka 2, 71-337 Szczecin o kodzie: 18 02 05*, 18 02 06
    Wartość umowy
    8778 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Odbiór, transport i utylizacja odpadów weterynaryjnych z Zakładu Higieny Weterynaryjnej Oddział w Koszalinie ul. Połczyńska 70, 75-816 Koszalin o kodzie: 18 02 02*, 18 02 03
    Wartość umowy
    53 513 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Odbiór, transport i utylizacja odpadów chemicznych z Zakładu Higieny Weterynaryjnej Oddział w Koszalinie ul. Połczyńska 70, 75-816 Koszalin o kodzie: 18 02 05*, 18 02 06
    Wartość umowy
    9977 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ODBIÓR, TRANSPORT I UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW WETERYNARYJNYCH I CHEMICZNYCH pochodzących z działalności laboratoryjnej związanej z badaniami dotyczącymi zadań IW WIW Szczecin oraz O. ZHW Koszalin

Zamawiający Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „ODBIÓR, TRANSPORT I UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW WETERYNARYJNYCH I CHEMICZNYCH pochodzących…”, wybierając ofertę wykonawcy Marcin Jóźwiak Medimar Odbiór Odpadów Medycznych. Łączna wartość umów: 147 280 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
147 280 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Marcin Jóźwiak Medimar Odbiór Odpadów Medycznych za łącznie 147 280,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

INSPEKCJA WETERYNARYJNA WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII W SZCZECINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000093438

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ostrawicka 2

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

71-337

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.)Numer telefonu

914898200

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@wiw.szczecin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.wiw.szczecin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb05d1c5-981e-47d9-803c-2236ed1d02ca

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Realizacja zadań administracji publicznej z zakresu weterynarii, bezpieczeństwo żywności, ochrona zdrowia zwierząt, weterynaryjna ochrona zdrowia publicznego.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ODBIÓR, TRANSPORT I UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW WETERYNARYJNYCH I CHEMICZNYCH pochodzących z działalności laboratoryjnej związanej z badaniami dotyczącymi zadań IW WIW Szczecin oraz O. ZHW Koszalin

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cb05d1c5-981e-47d9-803c-2236ed1d02ca

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00092185

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00027545

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

A.272.C 1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1. Odbiór, transport i utylizacja odpadów weterynaryjnych z Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Szczecinie ul. Ostrawicka 2, 71-337 Szczecin o kodzie: 18 02 02*, 18 02 03.

4.5.3.)Główny kod CPV

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90513300-9 - Usługi spalania odpadów

4.5.5.)Wartość części

101520,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2. Odbiór, transport i utylizacja odpadów chemicznych z Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Szczecinie ul. Ostrawicka 2, 71-337 Szczecin o kodzie: 18 02 05*, 18 02 06.

4.5.3.)Główny kod CPV

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90520000-8 - Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych

4.5.5.)Wartość części

11880,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3. Odbiór, transport i utylizacja odpadów weterynaryjnych z Zakładu Higieny Weterynaryjnej Oddział w Koszalinie ul. Połczyńska 70, 75-816 Koszalin o kodzie: 18 02 02*, 18 02 03.

4.5.3.)Główny kod CPV

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90513300-9 - Usługi spalania odpadów

4.5.5.)Wartość części

63720,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 4. Odbiór, transport i utylizacja odpadów chemicznych z Zakładu Higieny Weterynaryjnej Oddział w Koszalinie ul. Połczyńska 70, 75-816 Koszalin o kodzie: 18 02 05*, 18 02 06.

4.5.3.)Główny kod CPV

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90520000-8 - Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych

4.5.5.)Wartość części

11880,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

75012,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

75012,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

75012,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marcin Jóźwiak Medimar Odbiór Odpadów Medycznych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 321007404

7.3.3)Ulica

Łekno, 13

7.3.4)Miejscowość

Łekno

7.3.5)Kod pocztowy

76-037

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Utylizacja odpadów

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

75012,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8778,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8778,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8778,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marcin Jóźwiak Medimar Odbiór Odpadów Medycznych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 321007404

7.3.3)Ulica

Łekno, 13

7.3.4)Miejscowość

Łekno

7.3.5)Kod pocztowy

76-037

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Utylizacja odpadów

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8778,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

53513,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

53513,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

53513,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marcin Jóźwiak Medimar Odbiór Odpadów Medycznych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 321007404

7.3.3)Ulica

Łekno, 13

7.3.4)Miejscowość

Łekno

7.3.5)Kod pocztowy

76-037

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Utylizacja odpadów

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

53513,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9977,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9977,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9977,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marcin Jóźwiak Medimar Odbiór Odpadów Medycznych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 321007404

7.3.3)Ulica

Łekno, 13

7.3.4)Miejscowość

Łekno

7.3.5)Kod pocztowy

76-037

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Utylizacja odpadów

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9977,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90512000-9Usługi transportu odpadów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 147 280 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90512000-9 (Usługi transportu odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marcin Jóźwiak Medimar Odbiór Odpadów Medycznych (Łekno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.