SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH NA 2025 R.
Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Konstancinie Jeziorna (Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH NA 2025 R”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 156 575 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1389, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KONSTANCINIE JEZIORNA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001010495 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Potulickich 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Konstancin-Jeziorna |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 05-510 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL913 - Warszawski zachodni |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 227564136 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 227564136 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | dps@ceti.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://dpskonstancin.piaseczno.pl/bip/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-2a3245c8-b15a-4556-8aef-705063c71c51 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00095161 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-02-04 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00663887 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH NA 2025 R. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | WYROBY CIASTKARSKO-PIEKARSKIE |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15811000-6 - Pieczywo |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Mleko i produkty mleczarskie |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15500000-3 - Produkty mleczarskie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Jaja kurze |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 03142500-3 - Jaja |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Mięso i wędliny |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Owoce i warzywa |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Pozostałe produkty spożywcze |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15800000-6 - Różne produkty spożywcze |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Ryby i mrożonki |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 15331170-9 - Warzywa mrożone |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-01-09 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PPHU ‘ BILIŃSKI ‘ WALDEMAR BILIŃSKI |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7761294444 |
| 4.3.3.) | Ulica | TOWAROWA 17A/2 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | OLSZTYN |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 10-416 |
| 4.3.6.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 19320 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00030663/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 19320 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).