ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup i dostawa worków na odpady zbierane selektywnie dla Gminy Miejskiej Legionowo w ilości 75 400 rolek

Zamawiający Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo (Legionowo, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa worków na odpady zbierane selektywnie dla Gminy Miejskiej Legionowo w…”. Termin składania ofert minął 12 lutego 2026, 12:30. Wadium: 3300 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
3300 zł
Termin składania ofert
12 lutego 2026, 12:30
Zakończone
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    04 lutego 2026

    Termin ofert: 12 lutego 2026 12:30
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    06 marca 2026

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup i dostawa worków na odpady zbierane selektywnie dla Gminy Miejskiej Legionowo w ilości 75 400 rolek.

  • 3

    RyzykoWadium: 3 300,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail