Kursy i szkolenia dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych w Opolu Lubelskim oraz Zespołu Szkół w Poniatowej
Zamawiający Powiat Opolski (Opole Lubelskie, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Kursy i szkolenia dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych w Opolu Lubelskim…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 87 474 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=443, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
11 wpisów- Ogłoszenie
30 stycznia 2026
Termin ofert: 12 lutego 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
03 lutego 2026
- Wynik: częściowo rozstrzygnięty
28 kwietnia 2026
7 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
14 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiat Opolski |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 431019431 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Lubelska 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Opole Lubelskie |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 24-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL815 - Puławski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 81 827 22 60 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 81 827 22 36 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | starostwo@opole.lublin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://opole-lublin.ezamawiajacy.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00093014 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-02-03 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00083706 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-02-11 11:00 Po zmianie: 2026-02-12 11:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-02-11 12:00 Po zmianie: 2026-02-12 12:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-03-12 Po zmianie: 2026-03-13 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.