Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Obsługa krytych pływalni w zakresie ratownictwa wodnego, zlokalizowanych przy ul. Kromera 11, ul. Pijarów 4 i ul. Szarych Szeregów 4a, ul. A. Grzymały Siedleckiego 11, ul. Sardynkowej 7, w Bydgoszczy

Zamawiający Bydgoskie Centrum Sportu (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Obsługa krytych pływalni w zakresie ratownictwa wodnego, zlokalizowanych przy ul. Kromera…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Bydgoskie Centrum SportuBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 3 lutego 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 443 564 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Bydgoskie Centrum Sportu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 093118025

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Gdańska 163

1.4.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.4.3.)Kod pocztowy

85-674

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.7.)Numer telefonu

(52) 376-22-22

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@bcsbydgoszcz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bcsbydgoszcz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-60024c19-3186-49a7-9525-d743c5e95919

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00091327

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-02-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00614667

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Obsługa krytych pływalni w zakresie ratownictwa wodnego, zlokalizowanych
przy ul. Kromera 11, ul. Pijarów 4 i ul. Szarych Szeregów 4a, ul. A. Grzymały Siedleckiego 11, ul. Sardynkowej 7, w Bydgoszczy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa krytej pływalni w zakresie ratownictwa wodnego, zlokalizowanej przy ul. Szarych Szeregów 4a w Bydgoszczy,

3.9.)Główny kod CPV

75252000-7 - Służby ratownicze

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71317200-5 - Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

FUNDACJA D.T.SPORT

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6972330656

4.3.3.)Ulica

ul. Średnia 16

4.3.4.)Miejscowość

Leszno

4.3.5.)Kod pocztowy

64-100

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

566850,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00458280/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

234392,48 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

75252000-7Służby ratownicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
443 564 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
205 168 zł615 440 zł
Rozstęp międzykwartylowy
410 272 zł
Źródło próbki
CPV 75252000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
205 168 zł
Mediana
443 564 zł
Górny kwartyl
615 440 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Bydgoskie Centrum Sportu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 75252000-7 (Służby ratownicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.