Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
814 042 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    664 200 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2zamówienia: Zakup zestawu oświetlenia studyjnego Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompletnego, profesjonalnego zestawu oświetlenia studyjnego wraz z niezbędnymi akcesoriami oraz modyfikatorami umożliwiającymi wykonywanie profesjona
    6x7 Sp. z o.o.· Warszawa
    Wartość umowy
    46 583 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3zamówienia: Zakup zestawu fotograficznego Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompletnego, profesjonalnego zestawu fotograficznego wraz niezbędnymi akcesoriami, umożliwiającego wykonywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości oraz profesjo
    BEIKS MACHULSKI SPÓŁKA JAWNA· Kraśnik
    Wartość umowy
    103 259 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena50%Czas reakcji na zgłoszone usterki30%Gwarancja20%Cena60%Skrócenie czasu usunięcia wady w ramach gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup zestawu digitalizacyjnego i sprzętu fotograficznego do digitalizacji w ramach projektu "Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej - źródła i konteksty"

Zamawiający Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup zestawu digitalizacyjnego i sprzętu fotograficznego do digitalizacji w ramach…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 814 042 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Narodowy Instytut Fryderyka ChopinaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 2 lutego 2026
Łączna wartość umów
814 042 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: AC&C SP. Z O.O. (część 1); 6x7 Sp. z o.o. (część 2); BEIKS MACHULSKI SPÓŁKA JAWNA (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 814 042,39 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 017307171

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tamka 43

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-355

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ajanuszewski@nifc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nifc.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-202f5adb-6f3b-415b-8b80-db7c4888b06a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup zestawu digitalizacyjnego i sprzętu fotograficznego do digitalizacji w ramach projektu "Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej - źródła i konteksty"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-202f5adb-6f3b-415b-8b80-db7c4888b06a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00090987

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00087318/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Zakup zestawu digitalizacyjnego i sprzętu fotograficznego do digitalizacji w ramach projektu „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej – źródła i konteksty”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

projekt pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowany ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00558747

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.25.71.2025.1

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

4.5.5.)Wartość części

538000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

4.5.5.)Wartość części

39751,22 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

30213200-7 - Komputer tablet

4.5.5.)Wartość części

94714,63 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

664200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

664200 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

664200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AC&C SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 470600486

7.3.3)Ulica

KLAUDYŃSKA 43A

7.3.4)Miejscowość

Laski

7.3.5)Kod pocztowy

05-080

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

664200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46583,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

46583,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46583,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6x7 Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141862726

7.3.3)Ulica

Klaudyny 32c

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-684

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46583,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

103258,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

103258,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

103258,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BEIKS MACHULSKI SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431023668

7.3.3)Ulica

ul. Juliusza Słowackiego 18

7.3.4)Miejscowość

Kraśnik

7.3.5)Kod pocztowy

23-204

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

103258,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38650000-6Sprzęt fotograficzny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 814 042 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38650000-6 (Sprzęt fotograficzny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AC&C SP. Z O.O. (Laski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.