Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup paliwa na potrzeby Starostwa Powiatowego w Jaworze w 2025 roku

Zamawiający Powiat Jaworski (Jawor, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup paliwa na potrzeby Starostwa Powiatowego w Jaworze w 2025 roku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat JaworskiJawor, Dolnośląskie (powiat Jaworski →)opublikowano 30 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 396 951 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT JAWORSKI

1.2.)Oddział zamawiającego

STAROSTWO POWIATOWE W JAWORZE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647162

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wrocławska 26

1.4.2.)Miejscowość

Jawor

1.4.3.)Kod pocztowy

59-400

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

powiat-jawor@powiat-jawor.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jaworskie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9e0e9acb-a351-49ef-9120-9f5a852cb2c0

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00085545

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00624775

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup paliwa na potrzeby Starostwa Powiatowego w Jaworze w 2025 roku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup paliw tj: benzyny bezołowiowej 95 oktanowej, oleju napędowego a także butli gazowych 11 kg dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Jaworze w szczególności Referatu Zarząd Dróg Powiatowych w 2025 roku.
Rodzaj oraz szacunkowa ilość paliwa przewidywana do zakupienia w okresie trwania umowy wynosi:
- benzyna bezołowiowa 95 oktanowa – 3.000 litrów
- olej napędowy – 25.000 litrów
- butla gazowa 11 kg – 55 szt.
Oferowane paliwo musi spełniać wymagania jakościowe, określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych
(Dz. U. z 2024 r. poz. 1018).
Wykonawca przedstawi dokumenty i świadectwa jakościowe paliw na każde żądanie Zamawiającego.
Wykonawca musi posiadać przynajmniej jedną stację paliw w odległości nie większej niż 4 km po drogach publicznych, od siedziby Referatu Zarząd Dróg Powiatowych (59-411 Paszowice, Zębowice 44) – miejsca parkowania środków transportu oraz maszyn Zamawiającego. Informację o stacji należy wskazać w formularzu ofertowym.
Wykonawca powinien umożliwić tankowanie paliwa na w/w stacji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu (również dni wolne i święta).
Realizacja zamówienia odbywać się będzie sukcesywnie w okresie trwania umowy, poprzez tankowanie pojazdów i sprzętu użytkowanego przez Starostwo Powiatowe w Jaworze w szczególności Referat Zarząd Dróg Powiatowych po cenach jednostkowych obowiązujących na stacji w dniu tankowania z uwzględnieniem udzielonych w ofercie rabatów.
Zamawiający nie przewiduje magazynowania paliw we własnych zbiornikach.
Zamawiający wymaga bezgotówkowego pobrania paliwa.
Zamawiający nie przewiduje korzystania z kart flotowych.

3.9.)Główny kod CPV

09100000-0 - Paliwa

3.10.)Dodatkowy kod CPV

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

09134100-8 - Olej napędowy

09122000-0 - Propan i butan

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

OMEGA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6931980713

4.3.3.)Ulica

Mickiewicza

4.3.4.)Miejscowość

Głogów

4.3.5.)Kod pocztowy

67-200

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

160260,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00064316/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

153159,37 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09100000-0Paliwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
396 951 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
273 501 zł881 142 zł
Rozstęp międzykwartylowy
607 641 zł
Źródło próbki
CPV 09100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
273 501 zł
Mediana
396 951 zł
Górny kwartyl
881 142 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Jaworski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jawor.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09100000-0 (Paliwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.