Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sprzątanie pomieszczeń i posesji — świadczenie usług z zakresu bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesji Prokuratury Regionalnej w Łodzi.

Zamawiający Prokuratura Regionalna w Łodzi (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sprzątanie pomieszczeń i posesji — świadczenie usług z zakresu bieżącego utrzymywania…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Prokuratura Regionalna w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 30 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 621 000 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Prokuratura Regionalna w Łodzi

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 363879011

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Piotrkowska 151

1.4.2.)Miejscowość

Łódź

1.4.3.)Kod pocztowy

90-440

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.4.7.)Numer telefonu

426649242

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

budzet.rpldz@prokuratura.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pk.gov.pl/prokuratura/jednostki-podlegle/prokuratura-regionalna-w-lodzi

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-edfc3211-82df-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00084299

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00493454

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Sprzątanie pomieszczeń i posesji — świadczenie usług z zakresu bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesji Prokuratury Regionalnej w Łodzi.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Świadczenie usług porządkowo- czystościowych w budynkach i na zewnątrz budynków, będących w użytkowaniu Prokuratury Regionalnej w Łodzi. Część nr 2 Usługa realizowana w obiekcie przy ul. Lipowej 81 w Łodzi - pomieszczenia o łącznej powierzchni– 1 637,6 m2 - teren zewnętrzny o łącznej powierzchni wraz z przyległym chodnikiem - 1293,00 m2 w tym 768m2 pow. utwardzona, 245m2 pow. zielona, – teren ogrodzony przyległy do budynku obejmujący parking, chodniki, miejsca parkingowe, trawniki oraz teren nieogrodzony obejmujący chodnik przyległy do nieruchomości z dwóch stron (pow.280m2).

3.9.)Główny kod CPV

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

39830000-9 - Środki czyszczące

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-01-01 do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

HS Security Sp. z o.o. Sp. K.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

604-015-93-36

4.3.3.)Ulica

Kartuska 246

4.3.4.)Miejscowość

Gdańsk

4.3.5.)Kod pocztowy

80-125

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

263922,96 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00050770/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana wartości umowy z powodu zmiany wynagrodzenia minimalnego

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Dokonany zmiany stawki za 1 metr kwadratowy oraz wartość umowy

5.4.6.)Wartość zmiany

8732,76

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

272655,72 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90911200-8Usługi sprzątania budynków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
621 000 zł
Próbka: 38 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
263 664 zł941 959 zł
Rozstęp międzykwartylowy
678 294 zł
Źródło próbki
CPV 90911200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
263 664 zł
Mediana
621 000 zł
Górny kwartyl
941 959 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Prokuratura Regionalna w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90911200-8 (Usługi sprzątania budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.