Dostawa żywności dla Przedszkola Miejskiego nr 24 w Bytomiu w 2025r.
Zamawiający Przedszkole Miejskie nr 24 w Bytomiu (Bytom, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa żywności dla Przedszkola Miejskiego nr 24 w Bytomiu w 2025r”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 242 137 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=199, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
15 listopada 2024
Termin ofert: 26 listopada 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
16 grudnia 2024
3 oferty6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
29 stycznia 2026
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 24 W BYTOMIU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 271068670 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Okulickiego 12B |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Bytom |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 41-902 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL228 - Bytomski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 327875158 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@pm24.edu.bytom.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://pm24.edu.bytom.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-21431a7b-b0fa-49c9-836d-3f39ad830b30 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00080005 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-29 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00597759 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa żywności dla Przedszkola Miejskiego nr 24 w Bytomiu w 2025r. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Dostawa jaj. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 03142500-3 - Jaja |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-12-16 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-01-01 do 2025-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Semi Spółka z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6312296982 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Generała Władysława Andersa 6A |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Gliwice |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 44-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 2323,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00656367/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zwiększenie wartości umowy ze względu na zwiększenie potrzeb Zamawiającego . |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zwiększenie wartości umowy ze względu na zwiększenie potrzeb Zamawiającego, pozostałe postanowienia umowy nie uległy zmianie. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 232,30 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 2560,32 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.