ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Doposażenie bazy dydaktycznej w ramach projektu: Wsparcie na rzecz wczesnej edukacji i opieki nad dziećmi w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Udaninie.

Zamawiający Gmina Udanin (Udanin, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Doposażenie bazy dydaktycznej w ramach projektu: Wsparcie na rzecz wczesnej edukacji i…”. Termin składania ofert minął 16 lutego 2026, 09:45. Wadium: 1500 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina UdaninUdanin, Dolnośląskie (powiat Średzki →)opublikowano 28 stycznia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 231 541 zł
Wadium
1500 zł
Termin składania ofert
16 lutego 2026, 09:45
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Udzielona gwarancja40%

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, udzielona gwarancja 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Doposażenie bazy dydaktycznej w ramach projektu: Wsparcie na rzecz wczesnej edukacji i opieki nad dziećmi w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Udaninie.

  • 3

    RyzykoWadium: 1 500,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail