"Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do internatu międzyszkolnego przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Żelechowie - X.2024"
Zamawiający Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie (Żelechów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do internatu międzyszkolnego przy Zespole Szkół…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 268 651 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1389, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
28 października 2024
Termin ofert: 12 listopada 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
24 stycznia 2025
2 oferty4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
28 stycznia 2026
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. IGNACEGO WYSSOGOTY ZAKRZEWSKIEGO W ŻELECHOWIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000181674 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 45 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Żelechów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 08-430 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL912 - Warszawski wschodni |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 25 754 11 69 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 25 754 10 31 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | szkola@zspzelechow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zspzelechow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-51b77281-1819-4fa5-a1c1-72de46237423 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00075901 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-28 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00567245 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | "Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do internatu międzyszkolnego przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Żelechowie - X.2024" |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji, o którym mowa |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-01-08 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-01-01 do 2025-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Gminna Spółdzielnia "Samopomoc chłopska" w Żelechowie |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8260001420 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Żelechów |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 25154,72 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00063040/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 17959,79 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.