Dostawa produktów żywnościowych do Przedszkola Miejskiego nr 12 „Niezapominajka” w Słupsku.
Zamawiający Przedszkole Miejskie nr 12 "niezapominajka" w Słupsku (Słupsk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa produktów żywnościowych do Przedszkola Miejskiego nr 12 „Niezapominajka” w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 308 850 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=624, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie
29 października 2024
Termin ofert: 7 listopada 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
06 grudnia 2024
4 oferty6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
28 stycznia 2026
- Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 12 "NIEZAPOMINAJKA" W SŁUPSKU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 221114563 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Sławieńska 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Słupsk |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 76-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL636 - Słupski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | pm12slupsk@wp.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://edu.slupsk.eu/placowki/514/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c901efec-9b50-42f8-a166-193bea0b88c5 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00075866 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-28 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00567883 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa produktów żywnościowych do Przedszkola Miejskiego nr 12 „Niezapominajka” w Słupsku. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-12-06 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "JANCZAR" S.C. ELŻBIETA OLCZYK |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "JANCZAR" S.C CEZARY OLCZYK |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8390029629 |
| 4.3.3.) | Ulica | WIATRACZNA 1 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | SŁUPSK |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 76-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 70688,90 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00637076/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 59491,73 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.