Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z gospodarstw rolnych z terenu gminy Turek w latach 2024-2025

Zamawiający Gmina Turek (Turek, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z gospodarstw rolnych z terenu gminy Turek w latach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina TurekTurek, Wielkopolskie (powiat Turecki →)opublikowano 28 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Turek

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019556

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Ogrodowa 4

1.4.2.)Miejscowość

Turek

1.4.3.)Kod pocztowy

62-700

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.7.)Numer telefonu

63 279 40-60

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@gmina.turek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.gmina.turek.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a3646fe2-2332-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00075864

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00353271

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z gospodarstw rolnych z terenu gminy Turek w latach 2024-2025

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: ”Usuwanie wyrobów zawierających azbest
z gospodarstw rolnych z terenu gminy Turek w latach 2024-2025”.
Załadunek, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest
z gospodarstw rolnych z terenu Gminy Turek w ilości do 260,00 Mg,
z podziałem na dwa etapy. Pierwszy etap do 31 października 2024 w ilości do 130 Mg, drugi etap do 31 października 2025 r. w ilości do 130 Mg. Przez załadunek, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest rozumie się prace związane z opakowaniem i zabezpieczeniem przed szkodliwym działaniem (emisją do środowiska), załadunek wyrobów zawierających azbest oraz ich transport na uprawnione składowisko odpadów celem ich unieszkodliwienia, zgodnie
z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie. Zamawiający zastrzega, że ze względu na charakter usługi wielkości te mogą ulec zmianie z uwagi na fakt, iż podstawą do ich określenia są wnioski właścicieli nieruchomości. Ostateczna ilość zależy od ilości faktycznie odebranych wyrobów zawierających azbest przeznaczonych do utylizacji.
Potwierdzeniem wykonania zamówienia są karty przekazania odpadu, tj. wygenerowane potwierdzenia wystawienia kart przekazania odpadów w systemie BDO w formie dokumentu pdf. Odbiór azbestu z posesji mieszkańców gminy nastąpi bez względu na jego postać oraz sposób i miejsce składowania.

3.9.)Główny kod CPV

90650000-8 - Usługi usuwania azbestu

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-10-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

DELTA TOMASZ WEJMAN

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7162647617

4.3.3.)Ulica

KUROWSKA 118

4.3.4.)Miejscowość

KOŃSKOWOLA

4.3.5.)Kod pocztowy

24-130

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

132599,38 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00064478/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

74600,92 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90650000-8Usługi usuwania azbestu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Turek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Turek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90650000-8 (Usługi usuwania azbestu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.