Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa wody do spożycia do obiektów MOSiR Tychy w 2025 r.

Zamawiający Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (Tychy, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa wody do spożycia do obiektów MOSiR Tychy w 2025 r”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i RekreacjiTychy, Śląskieopublikowano 28 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000569183

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. Marszałka Piłsudskiego 12

1.4.2.)Miejscowość

Tychy

1.4.3.)Kod pocztowy

43-100

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.4.7.)Numer telefonu

32 661 16 80

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

mosir@mosir.tychy.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://mosirtychy.bip.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-431eca09-00d3-4861-8933-4a4ff19d88e3

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00073562

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa wody do spożycia do obiektów MOSiR Tychy w 2025 r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wody do spożycia dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w okresie 12 miesięcy jednak nie wcześniej niż od 1 stycznia 2025 r.
Przez sukcesywną dostawę wody do spożycia przez ludzi, rozumie się dostawy wody odpowiadającej jakościowo wymaganiom określonym w odpowiednich przepisach prawa.
Dostawy będą realizowane w sposób ciągły i niezawodny w wymaganej ilości i pod odpowiednim ciśnieniem.
Miejscem dostarczania wody jest zawór główny za wodomierzem głównym do obiektów:
1. Kompleks Sportowy „Paprocany” w Tychach, przy ul. Sikorskiego 110,
2. Zespół Boisk Piłkarskich w Tychach, przy ul. Gen. Andersa 22,
3. Kryta Pływalnia w Tychach, przy ul. Edukacji 9,
4. Ośrodek Wypoczynkowy „Paprocany” w Tychach, przy ul. Parkowej 17,
5. Obiekt Rekreacyjny w Tychach, przy ul. Brzozowej 2,
6. Obiekt – Magazyn Lodowisk Sezonowych w Tychach, przy ul. Grota Roweckiego 10D,
7. Lodowisko sezonowe w Tychach – Parki Miejski, przy ul. Edukacji,
8. Lodowisko sezonowe w Tychach – Parki Miejski, przy ul. Brzozowej,
9. Hala Sportowa w Tychach, przy al. Piłsudskiego 20,
10. Stadion Zimowy w Tychach, przy ul. Gen. Ch. de Gaulle’a 2,
11. Wielofunkcyjny Obiekt Sportowy „ORLIK” w Tychach, przy ul. Borowej 2,
12. Obiekt Sportowy „ORLIK” w Tychach, przy ul. Wejchertów i ul. Filaretów,
13. Boiska do golfa, przy ul. Sikorskiego,
14. Boisko Piłkarskie w Tychach przy ul. Katowickiej 241.
15. Boisko wielofunkcyjne w Tychach przy DK-1 przy placu Zbawiciela
16. Arena Lekkoatletyczna w Tychach przy ul. Edukacji,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do IWZ.
Wykaz punktów poboru zawiera załącznik nr 4 do IWZ.

3.9.)Główny kod CPV

41000000-9 - Woda zlewnicza i oczyszczona

3.10.)Dodatkowy kod CPV

41110000-3 - Woda pitna

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Spółka Akcyjna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6460010322

4.3.3.)Ulica

Sadowa 4

4.3.4.)Miejscowość

Tychy

4.3.5.)Kod pocztowy

43-100

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

326000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00055237/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

370390,98 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

41000000-9Woda zlewnicza i oczyszczona
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →