ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

ZP/40/2025_Dostawa produktów leczniczych i środków kontrastowych dla Szpitala Joannitas w Pszczynie

Zamawiający Szpital Joannitas w Pszczynie samorządowa spółka z o.o. w restrukturyzacji (Pszczyna, Śląskie) prowadził postępowanie „ZP/40/2025_Dostawa produktów leczniczych i środków kontrastowych dla Szpitala Joannitas w…”. Termin składania ofert minął 5 lutego 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 2 276 799 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
5 lutego 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    28 stycznia 2026

    Termin ofert: 5 lutego 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    28 kwietnia 2026

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i środków kontrastowych dla Szpitala Joannitas w Pszczynie.

  • 2

    WarunkiSzczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunki udziału w postępowaniu znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) dostępnej na platformie Logintrade.

  • 3

    ZakresZamawiający będzie komunikował się z wykonawcami drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy Logintrade, zgodnie z wymaganiami technicznymi i organizacyjnymi określonymi w SWZ.

  • 4

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail