ZP/18/2026_Dostawy płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz płynów do dializ dla Szpitala Joannitas w Pszczynie
Zamawiający Szpital Joannitas w Pszczynie samorządowa spółka z o.o. w restrukturyzacji (Pszczyna, Śląskie) prowadzi postępowanie „ZP/18/2026_Dostawy płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia dojelitowego i…”. Termin składania ofert upływa 5 października 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 5 października 2026, 10:0029d 5h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 705 602 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2718, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,5 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
02 września 2026
Termin ofert: 5 października 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz płynów do dializ dla Szpitala Joannitas w Pszczynie, w 10 częściach.
- 2
ZakresZamówienie trwa 12 miesięcy, a w części 9 wskazano kompatybilność z aparatem multi Filtrate firmy Fresenius Kabi.
- 3
ZakresZakres obejmuje różne grupy asortymentowe, w tym płyny infuzyjne, preparaty do żywienia noworodków, produkty do terapii nerkozastępczej oraz plazmaferezy.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2024 r. wygrał Salus International Sp. z o.o.
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 52% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,6 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem