Dostawa sprzętu elektronicznego, sportowego, pomocy dydaktycznych, stroi ludowych oraz organizacja wycieczki w ramach projektu "MŁODZI KREATYWNI"
Zamawiający Gmina Sępopol (Sępopol, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu elektronicznego, sportowego, pomocy dydaktycznych, stroi ludowych oraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=51, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
17 września 2025
Termin ofert: 30 września 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
07 listopada 2025
3 oferty4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
27 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
27 stycznia 2026
- Wykonanie umowy
27 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
27 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA SĘPOPOL |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 510743628 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. 11 Listopada 7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Sępopol |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 11-210 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL622 - Olsztyński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 89 7613181 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sepopol@sepopol.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.sepopol.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c2dc310d-0424-4fc0-9d87-069ce821b422 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00070372 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-27 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00428028 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Europejski Fundusz Społeczny Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027: Priorytetu FEWM.o6 Edukacja i kompetencje |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu elektronicznego, sportowego, pomocy dydaktycznych, stroi ludowych oraz organizacja wycieczki w ramach projektu "MŁODZI KREATYWNI" |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Dostawa sprzętu sportowego - wyposażenie i akcesoria do tenisa stołowego |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 37461500-2 - Stoły do tenisa stołowego 37461510-5 - Piłeczki do tenisa stołowego 37461520-8 - Rakietki do tenisa stołowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-10-31 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 30 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | P.P.U.H. MODEST Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 008068003 |
| 4.3.3.) | Ulica | Marszałka Józefa Piłsudskiego |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Łódź |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 92-230 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 42070,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00523609/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-11-07 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 42070,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →