Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa mleka oraz nabiału na potrzeby Domu Pomocy Społecznej "Senior" w Różance w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej "senior" (Różanka, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa mleka oraz nabiału na potrzeby Domu Pomocy Społecznej "Senior" w Różance…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej "senior"Różanka, Lubelskieopublikowano 23 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 256 934 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "SENIOR"

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001089226

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Parkowa 14

1.4.2.)Miejscowość

Różanka

1.4.3.)Kod pocztowy

22-200

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.4.7.)Numer telefonu

825718116

1.4.8.)Numer faksu

825718117

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dps@senior.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.senior.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7d91c0b9-e1f8-44f2-85bc-46381eee0e6d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00064326

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa mleka oraz nabiału na potrzeby Domu Pomocy Społecznej "Senior" w Różance w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mleka i przetworów mlecznych w 2025 r. do siedziby Zamawiającego.
2. Dostawy będą realizowane sukcesywnie w okresie obowiązywania umowy w oparciu o zamówienia składane przez Zamawiającego.
3. Asortyment produktów objętych zamówieniem i ich ilość zawiera załącznik nr 1 do SWZ (oferta cenowa) do niniejszej dokumentacji.
4. Dostawy będą realizowane transportem Wykonawcy na jego koszt.
5. Zamawiający zastrzega sobie, że ilość zakupionych produktów może się różnić o ± 20% od ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ (ofercie cenowej).
6. Dostawy będą realizowane w godzinach od 700 do 1500. Częstotliwość dostaw będzie odbywała się zgodnie z częstotliwością wskazaną w ofercie cenowej.
7. Zamawiający odmówi przyjęcia dostarczonych produktów w przypadku ich złej jakości.

3.9.)Główny kod CPV

15511000-3 - Mleko

3.10.)Dodatkowy kod CPV

15530000-2 - Masło

15551000-5 - Jogurt i pozostałe przefermentowane przetwory mleczne

15540000-5 - Produkty serowarskie

15542100-0 - Ser twarogowy

15512000-0 - Śmietana

15544000-3 - Ser twardy

15542200-1 - Ser miękki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-01-01 do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Spóldzielnia Mleczarska Mlekovita

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7220002329

4.3.3.)Ulica

Ludowa 122

4.3.4.)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

4.3.5.)Kod pocztowy

18-200

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

147212,80 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00672859/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

148472,95 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15511000-3Mleko
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
256 934 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
164 617 zł410 175 zł
Rozstęp międzykwartylowy
245 558 zł
Źródło próbki
CPV 15511000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
164 617 zł
Mediana
256 934 zł
Górny kwartyl
410 175 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej "senior" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Różanka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15511000-3 (Mleko). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.