Remont świetlicy wiejskiej w Paprotni
Zamawiający Gmina Zapolice (Zapolice, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Remont świetlicy wiejskiej w Paprotni”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4461, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
09 października 2025
Termin ofert: 24 października 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
05 listopada 2025
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
22 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
22 stycznia 2026
- Wykonanie umowy
22 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA ZAPOLICE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 730934482 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | pl. Strażacki 5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Zapolice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 98-161 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL714 - Sieradzki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 438231982 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 438231982 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad@zapolice.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.zapolice.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00059649 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-01-22 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00059611 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.2. | Termin wykonania umowy Przed zmianą | 2026-01-29 Po zmianie: 2025-12-29 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.