„Poprawa efektywności energetycznej poprzez wymianę opraw oświetleniowych na terenie Gminy Sława”
Zamawiający Gmina Sława (Sława, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Poprawa efektywności energetycznej poprzez wymianę opraw oświetleniowych na terenie Gminy…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=77, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
04 września 2024
Termin ofert: 19 września 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 stycznia 2025
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
22 stycznia 2026
1 wykonawca
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
- 1
ZakresWybrano ofertę firmy LIGHT ON Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 565 000,00 zł.
- 3
ZakresWykonawca musi zapewnić, że łączna moc zainstalowanych opraw nie przekroczy 19,590 kW.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Sława |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 970770400 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Henryka Pobożnego 10 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Sława |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 67-410 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubuskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL432 - Zielonogórski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@slawa.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.slawa.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-81100d3b-089d-4e4d-9074-b38980181743 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00058889 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-22 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00483924 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Poprawa efektywności energetycznej poprzez wymianę opraw oświetleniowych na terenie Gminy Sława” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejącego oświetlenia na terenie Gminy Sława w ramach jednego zamówienia publicznego. Opis przedmiotu zamówienia został wskazany szczegółowo w załącznikach do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego 71355200-3 - Wykonywanie badań |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-01-02 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 150 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | LIGHT ON Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 5252968258 |
| 4.3.3.) | Ulica | Zygmunta Krasińskiego 18/97 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 01-581 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 565000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00037785/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-05 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 523107,28 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →