Strefa sportu i zabawy, i relaksu Osiedla Hańcza
Zamawiający Miasto Suwałki (Suwałki, Podlaskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Strefa sportu i zabawy, i relaksu Osiedla Hańcza”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 294 918 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2511, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
31 grudnia 2025
Termin ofert: 29 stycznia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
15 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
22 stycznia 2026
- Wynik: wybrano wykonawców
10 marca 2026
14 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Miasto Suwałki |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 790671030 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Mickiewicza 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Suwałki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 16-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | podlaskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL843 - Suwalski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@um.suwalki.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://bip.um.suwalki.pl/Przetargi_sekcja |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00058773 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-01-22 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00631053 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-01-26 09:00 Po zmianie: 2026-01-29 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-01-26 09:30 Po zmianie: 2026-01-29 09:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-02-24 Po zmianie: 2026-02-27 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.