świadczenie usług Nadzoru Inwestorskiego w ramach realizacji przedsięwzięcia pn. .:”Budowa terminala intermodalnego TK-2 wraz z zakupem urządzeń przeładunkowych na terenie TPSM”
Zamawiający "euroterminal Sławków" Sp. z o.o. (Sławków, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „świadczenie usług Nadzoru Inwestorskiego w ramach realizacji przedsięwzięcia pn.…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 177 977 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1493, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
15 grudnia 2025
Termin ofert: 27 stycznia 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
14 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
21 stycznia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | "EUROTERMINAL SŁAWKÓW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 241546838 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Groniec 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Sławków |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 41-260 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22B - Sosnowiecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 32/714 24 00 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | brak |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@euterminal.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://euterminal.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00057338 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-01-21 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00600752 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-01-23 12:00 Po zmianie: 2026-01-27 12:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-01-23 13:00 Po zmianie: 2026-01-27 13:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.