„Przebudowa i remont dróg gminnych w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych na terenie Gminy Pacanów”
Zamawiający Gmina Pacanów (Pacanów, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa i remont dróg gminnych w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych na terenie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 720 337 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
17 października 2025
Termin ofert: 3 listopada 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
03 grudnia 2025
3 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
21 stycznia 2026
- Wykonanie umowy
22 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Pacanów |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 291010547 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rynek |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Pacanów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 28-133 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 413765403 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | drogi@pacanow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.ug.pacanow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f9803c2a-ed1f-40d5-a7d1-d394bcde4d9c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00057231 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00482276 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Przebudowa i remont dróg gminnych w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych na terenie Gminy Pacanów” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Remont drogi gminnej nr 361100T Grabowica-Żabiec w km 1+582 do km 2+400 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233320-8 - Fundamentowanie dróg 45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-12-03 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 1 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo Drogowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Dylmex - Inwestycje Spółka Komadytowa |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8661735240 |
| 4.3.3.) | Ulica | Towarowa |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Staszów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 28-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 308781,54 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00574776/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-18 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 308781,54 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.