Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w roku 2025

Zamawiający Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelnej Wsi (Kościelna Wieś, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w roku 2025”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 436 256 zł
Konkurencyjność
~1,4 oferta
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    21 stycznia 2026

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelnej Wsi

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 251596030

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kaliska 2

1.4.2.)Miejscowość

Kościelna Wieś

1.4.3.)Kod pocztowy

62-811

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

spkw@goluchow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.goluchow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Placówka oświatowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-38413118-729b-405b-9548-3eca0bf3cdb8

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00055797

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/S 185-580012

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w roku 2025

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego – dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E wraz z usługą dystrybucji. Prognozowana ilość paliwa gazowego to 39 070 419 kWh (przy zastosowaniu współczynnika konwersji 11,4 – 3 427 225 m3), z tego:
1) Część 1 zamówienia - Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w roku 2024 – 21 516 793 kWh
2) Część 2 zamówienia - Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w roku 2025 - 17 553 626 kWh.

3.9.)Główny kod CPV

65210000-8 - Przesył gazu

3.10.)Dodatkowy kod CPV

65200000-5 - Przesył gazu i podobne usługi

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

4.3.3.)Ulica

Jana Kazimierza 3

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

01-248

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

152124,56 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/S 247-777185

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

214202,51 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

65210000-8Przesył gazu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
436 256 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 955 zł619 052 zł
Rozstęp międzykwartylowy
365 097 zł
Źródło próbki
CPV 65210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
253 955 zł
Mediana
436 256 zł
Górny kwartyl
619 052 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelnej Wsi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kościelna Wieś.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 65210000-8 (Przesył gazu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.