Organizacja obsługi VIP Line oraz Salonu Executive oraz Fast Truck w Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina w Warszawie dla Kierownictwa MFiPR (...).
Zamawiający Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Organizacja obsługi VIP Line oraz Salonu Executive oraz Fast Truck w Międzynarodowym…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=221, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Wynik: wybrano wykonawcę
06 maja 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
21 stycznia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | MINISTERSTWO FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 140315583 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Wspólna 2/4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 00-926 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@mfipr.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://zamowienia.mfipr.gov.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-abc997fb-471c-4261-ad29-a535e957143c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00053609 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Nie |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Organizacja obsługi VIP Line oraz Salonu Executive oraz Fast Truck w Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina w Warszawie dla Kierownictwa MFiPR (...). |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest organizacja obsługi VIP Line oraz Salonu Executive oraz Fast Truck w Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina w Warszawie dla Kierownictwa MFiPR oraz gości zagranicznych przybywających na konferencje |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 63730000-5 - Usługi dodatkowe dla transportu lotniczego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-04-30 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Polskie Porty Lotnicze S.A. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5250000239 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Żwirki i Wigury 1 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 00-906 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 184068,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00217332/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 141791,33 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
z niepełnosprawnościami ruchu i wzroku:
- w strefie Vip Line była przestrzeń do obsługi osób niepełnosprawnych (dedykowana toaleta), transport gości z
ograniczoną mobilnością (wózki inwalidzkie) do/z statku powietrznego oraz obsługa osób niewidomych i niedowidzących;
- w Salonie Executive Lounge znajdowały się toalety przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami;
- usługa przejścia Fast Track była przystosowana dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich; osoby z
niepełnosprawnością wzroku mogły na Lotnisku Chopina skorzystać z asysty PRM świadczonej bezpłatnie przez Welcome.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →